Jet Air Dryers.png

Jet El Kurutma Makinesi

Lavabo alanları için el kurutma makinesi mi düşünüyorsunuz?

El kurutma makinesi satmıyoruz ama müşterilerimiz için neyin iyi olduğunu biliyoruz. Her lavabo alanının farklı bir işlevi vardır. Sizin için hijyen, fayda, rahatlık veya görünüş en önemli işlev olabilir. Ve büyük olasılıkla ekipmana önümüzdeki bir kaç yılı düşünerek yatırım yapacağınızdan, ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılandığından emin olmanız önemlidir.

İşte müşterilerimizin el kurutma makineleri ile ilgili olarak yararlı buldukları bir kaç şey:

Zaman verimliliği.png Zaman açısından verimli mi?
El kurutma makinesi ile ellerinizi kurutmak biraz zaman alacaktır ve makineyi belli bir zamanda yalnızca bir kişi kullanabilir - yoğun saatlerde kuyrukların oluşmasına hazır mısınız? Ziyaretçiler lavabolarınıza hızla girip çıkabilmelidir. El kurutma makinelerinin bir kişinin elini kurutması için 10-45 saniye gerekiyor. Yoğun saatlerde kuyrukları ya da ziyaretçilerin ellerini pantolonlarına kurulamalarını önlemek için bir kaç tane el kurutma makinesi gerekir.
 
Kağıt Havluların bittikçe yeniden doldurulması gerekir ama kullanıcının havlu alması yalnızca bir kaç saniye tutar ve kişi yerini bir sonraki kişiye bırakır. Lavabo alanlarınızın herhangi birinde yoğun saatlerde sorun yaşanıyor mu?
 
Birden çok ihtiyacı karşılama.png Birden çok ihtiyacınız karşılanıyor mu?
El kurutma makineleri yalnızca yetişkinlerin ellerine göre tasarlanmıştır - lavabo alanını kullanan herkesin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaksınız? Bu lavabo alanının her kullanıcının ihtiyacını karşılamasını istiyorsunuz. Jet el kurutma makineleri elleri kurutmak için yeterlidir ancak yalnızca bu işi yapmak üzere tasarlanmışlardır.
 
Kağıt havlular yüzünüzü yıkamak ve burnunuzu silmekten, rujunuzu düzeltmeye kadar her şey için kullanılır ve çocukların da kullanması mümkündür. Lavabo alanlarınızın herhangi birinde kullanıcıların el kurutmaktan başka da ihtiyaçları var mı?
 
Rahat ortam.png Rahat bir ortam mı?
El kurutma makineleri gürültülü olabilir ve genellikle lavabo alanındaki diğer aksesuarlarla uyumlu değildir - işyerinize sorunsuz şekilde uyacaklar mı? Lavabo alanları işletmenizin imajını yansıtacaktır. Jet el kurutma makineleri kullanıldığı ortamda 90 dB1 (Desibel) seviyesine kadar gürültü oluşturmaktadır. Bu da diğer konuklar veya lavabo alanı dışındaki kişiler için bir rahatsızlık konusu olabilir.
 
Kağıt Havluların bittikçe yeniden doldurulması gerekir ama herhangi bir lavabo alanına mükemmel uyacak ve kullanımı aksatmayacaklardır. Huzur ve sükunet sunmayı istediğiniz bir lavabonuz mu var?
 
Resmin tamamı.png Ya resmin tamamı?
El kurutma makinelerinin kullanım masraflarını azalttığı öne çıkartılır ama satın alma, kurulum ve servis konu dışı bırakılır - paranızın karşılığını en iyi şekilde alıyor musunuz? Lavabo alanlarınızdaki gerçek maliyeti bilmeniz ve paranızın karşılığını güvenceye almanız gerekir. Jet el kurutma makineleri düşük kullanım giderleri nedeniyle ucuzluk vaat eder ama gerçek maliyeti hesaplamak için bu denkleme satın alma, kurulum ve servis maliyetlerini de eklemeniz gerekir.
 
Kağıt Havluların sabit gideri çok daha düşüktür, öte yandan kullanım giderleri kullanıcıların sayısına göre değişir. Maliyetlerin hayati önem taşıdığı bir lavabo alanınız mı var?
 
Düşük maliyet.png Düşük maliyetli mi?
Yoğun talep ile baş edebilecek kadar makineye ihtiyacınız varsa, el kurutma makinesinin maliyetini çıkarması beklendiğinden daha uzun sürebilir - lavabo alanınızın trafik düzeyini biliyor musunuz? Lavabo alanlarınız kullanıcı sayısından bağımsız olarak verimli olmalıdır. Jet el kurutma makinelerinin daha düşük kullanım maliyetleri vardır ancak düzenli kullanıcı sayısı az olsa bile, yoğun ziyaretçi ile baş etmeye yetecek sayıda makineye ihtiyacınız olacağından maliyeti geri ödeme süresi uzun olacaktır.
 
Kağıt havlu ile ne kullanıyorsanız onu ödersiniz. Kullanım giderleri daha yüksek olabilir ama her zaman gerçek kullanıcı sayısını yansıtırlar. Düşük maliyetin ana unsur olduğu bir lavabo alanınız mı var?
 
Asgari temizlik.png Asgari temizlik mi?
Kurutma makinesi bakteri ve mikropları üflediği havayla etrafa yayabilir - ekibiniz lavabo alanınızı sürekli temiz tutmaya yetecek sıklıkta temizleyebilecek mi? Lavabo alanlarınızdaki ziyaretçilerinize temiz el kurutma seçenekleri sunmak istiyorsunuz. Jet el kurutma makineleri asgari temizlik gerektiriyor gibi görünebilir ancak kirli ellerin neden olduğu kalıntılar kurutma makinelerinin içine girdiğinden, onları temiz tutmak için düzenli olarak temizlenmeleri gerekir.
 
Kağıt Havluların bittikçe yeniden doldurulması gerekir ama kullanıcı tarafından alınıncaya kadar hep temiz kalırlar. Lavabo alanlarınızda yukarıdaki unsurların hangisi önemlidir? 
 
Maksimum hijyen.png Maksimum hijyen mi?
El kurutma makinesinin yüzeyine pek çok kullanıcı dokunur - çapraz bulaşmayı nasıl azaltacaksınız? Lavabo alanlarınızda hiç bir zaman hijyenden taviz verilmemelidir. Açıkta duran ve herkesçe paylaşılan jet el kurutma makineleri, başka insanlardan bakteri bulaşmasından korkan kullanıcılar tarafından daha az hijyenik olarak kabul edilebilmektedir.
 
Kağıt Havlulara yalnızca kullanıcıları dokunur ve hijyenin en kritik olduğu lavabo alanlarındaki talebi karşılarlar. Hijyenin ekstra önem taşıdığı bir lavabo alanınız var mı?
 
 
 

Aklınızdaki ne olursa olsun, lavabo alanınızın daha iyi olmasına yardım etmek için buradayız. Size önerilerde bulunmak ya da lavabo alanlarınız ile ilgili tam bir denetleme raporu sunmaktan mutluluk duyarız. İstemeniz yeterli.


Yazdır İndir