Ad-A-Glance.tif

Reflex Portable İçten Çekmeli Dispenser Sistemi

Bu taşınabilir ve her defasında tek yaprak veren içten çekmeli dispenser ile açıktaki kağıt rulolar yığınını ortadan kaldırın. Taşımayı veya servis masasına/sandalyesine takmayı kolaylaştıran sağlam bir sapı vardır. Islanmayı önler ve kağıdı koruyacak biçimde tamamen kapanır. Dahası, her seferde tek yaprak kağıt verme özelliği tüketimi ve israfı azaltır.

Reflex Portable İçten Çekmeli Dispenser Sistemi


Tavsiye edilen ürünler

Bu taşınabilir, her seferde tek yaprak veren, içten çekmeli dispenser ile açıktaki kağıt rulolar yığınını ortadan kaldırın. Taşımayı veya servis masasına/sandalyesine takmayı kolaylaştıran sağlam bir sapı vardır. Islanmayı önler ve kağıdı koruyacak biçimde tamamen kapanır. Dahası, her seferde tek yaprak kağıt verme özelliği tüketimi ve israfı azaltır.

Tork Taşınabilir Mini İçten Çekmeli Dispenser


Tavsiye edilen ürünler

Mini İçten Çekmeli Dispenserimiz ile kalabalık ortamlarda verimliliği artırın. Hafiftir, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve her yere götürülebilir. Taşıyın ya da monte edin. Tezgahlara veya duvarlara konulabilen ekstra yerleştirme aparatı bu dispenserin birden fazla yerde kullanılmasına olanak verir. 

Tork Çek-al kutu


Tavsiye edilen ürünler

Taşınabilir Çek-al kutumuz ile yüksek kapasiteyi istediğiniz yere götürün. Bu karton kutu dispenserin taşınabilmesini kolaylaştıran akıllı bir sapı vardır, dolayısıyla kağıt havluları her zaman korunaklı biçimde yakınınızda tutabilirsiniz. Her seferinde tek yaprak verecek biçimde tasarlanmıştır, bu da tüketimin denetlenmesine ve israfın giderilmesine yardımcı olur.