Office 1.tif

Ofis

İster küçük ister büyük bir ofis binanız olsun, Tork size ihtiyacınız olanı sunar. Hepimiz zamanımızın çoğunu işyerinde geçiriyoruz bu nedenle işte hijyenin çok önemli olduğunu biliyoruz. İşteki doğru hijyen, çalışanlarınızla ilgilendiğinizi gösterir. Ayrıca hastalık kaynaklı izinlerin azalmasını sağlar. Sizin için önerilerimiz sıradışı bir lavabo alanı yaratmak için olan ihtiyaçlarınızdan, kantininiz için pratik çözümlere kadar uzanır. Kurum içinde yiyecek-içecek servisi söz konusu ise, bu alanda da hijyen beklentinize yardımcı olabiliriz.

Hygiene is about business. Find out how.

EY3A6827.jpg

Tork Office Trend Report 2016

The quest for smarter, healthier and more sustainable solutions to meet higher employee expectations is changing how companies see their offices, with implications for how facility managers and cleaning companies need to think about office hygiene. Read more in Tork Office Trend Report.
EasyCube_connected cleaning.tif

Tork EasyCube™

As offices are becoming connected, office hygiene is no exception. Tork EasyCubeTM creates a new logic for office cleaning – from static cleaning schedules to cleaning when and where it is actually needed. Just imagine if you could avoid complaints before they happen. Now you can. Time to revolutionize your office cleaning?
Learn more

Want to know more how Tork can improve hygiene and cleaning in your office building?

It’s a simple as sending us a quick message

Contact us

Bizimle iletişime geçin

Lütfen adınızı girin
Lütfen soyadı girin
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin
Lütfen şirket adı giriniz
Lütfen telefon giriniz
Lütfen mesajınızı girin
500  
Lütfen recaptcha'yı doldurunuz
Bu form iletişim bilgilerinizi ister, böylece sorgunuza e-posta ile yanıt verebiliriz. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve yöneteceğimiz hakkında ayrıntılı bir açıklama için kullanım şartlarımıza ve gizlilik politikamıza bakın.
Kişisel veriler ve kullanım şartları ile ilgili bilgileri okudunuz.
Tork ürünleri ve hizmetleri hakkında size özel teklifler ve haberler göndermeyi çok isteriz. Bilgilerinizi sağlayarak e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeyi kabul edersiniz. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve yöneteceğimiz hakkında ayrıntılı bir açıklama için kullanım şartlarımıza ve gizlilik politikamıza bakın.

Thank you, we have received your message.

Kapat