Office 1.tif

Kantin

Kantininiz veya personel dinlenme odanız için doğru olanı seçin. Tork'un aralarından seçim yapacağınız geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Doğru ürünleri sunarak çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin molalarının keyfini çıkarabilecekleri temiz bir ortam yaratmış olursunuz. İşiniz ne olursa olsun, ürünlerimizin sizin doğru bir izlenim yaratmanıza yardımcı olmak için tasarlandığından emin olabilirsiniz.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Kazalar hep olur. Ve olduğunda yakınınızda bir Tork dispenser bulunduğu için memnun olacaksınız. Kahve ya da yemek dökülmüş olsun, bu çözüm her ikisi ile de baş eder. Tork Mini İçten Çekmeli Havlu Dispenseri ile, tam ihtiyacınız olduğu kadar miktarda emici kağıdı alabilirsiniz. . Dökülenleri silmek, dezenfekte etmek ve diğer temizleme işlerini yapmaya geldiğinde, dispenser çözümlerinin pek çok faydası vardır.

Peçeteler


Tavsiye edilen ürünler

2014 Red Dot Award ürün tasarım ödülünü kazanan Tork Xpressnap Peçete Dispenser Sistemi - kantininize ya da dinlenme odanıza mükemmel biçimde uyacağı gibi, çalışanlarınıza ve ziyaretçilerinize de onların rahatı ile ilgilendiğinizi gösterir. Cazip tasarımı sayesinde ceviz ağacından yapılmış özel peçete dispenseri iç mekanların bir parçası haline geliyor. Geleneksel peçete dispenserleri ile karşılaştırıldığında her seferinde tek yaprak kağıt dağıtımı peçete kullanımı en az %25 düşürür, israfı ve masrafı azaltır.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

En küçük kantin alanına bile sığması için Tork, çok sevilen büyük kardeşi Tork Xpress Z katlı Kağıt Havlu Dispenserlerinin Mini bir versiyonunu da pazara sürdü. Tork Xpress Z katlı Mini Kağıt Havlu Dispenserinin, yerden daha çok kazandırmak için son derece ince bir tasarımı vardır. Yalnızca kendi kağıdınıza dokunmanızı sağlayan tasarımı aracılığıyla bu yenilik bakterilerin yayılmasını sınırlar. Tork Xpress Z Katlı Kağıt Havlu, siz ve iş arkadaşlarınız için maksimum hijyen ile olağanüstü bir konfor sağlamayı garanti etmek üzere burada.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mini Sıvı Sabun Dispenseri, küçük alanlara ya da lavabo yanına konmaya uygun kompakt bir dispenserdir. Ellerinizi sabunla yıkadıktan sonra taze ve hafif bir koku alırsınız. Tork kantin alanınız için doğru ürünler önererek el hijyeni sağlamanıza yardımcı olur.

Temizlik bezleri


Tavsiye edilen ürünler

Tork Renk Kodlu Uzun Ömürlü Kullan-at Temizlik Bezleri 
Dayanıklı ve emici kullan-at temizlik bezi personel kantin alanları ve masaları temizlemek için idealdir. Yırtılmadan defalarca kullanılabilir. Çapraz bulaşmayı önlemek için farklı renkleri mevcuttur.