Healthcare 2.tif

Hijyen hassasiyeti

İş yerinizde çapraz-bulaşma riskini azaltma hassasiyeti çok önemlidir. Cilde hassas formüllü sabunlarımız, cilt losyonlarımız, dezenfektan ve yumuşak kağıt havlularımız herkesi mikroplardan korurken, ellerini sık sık yıkayanların da ellerinin korunmasına yardımcı olur. Eksiksiz el hijyeni ürün serimiz içinde zarif görünümlü, temassız kullanılan otomatik dispenserler de bulunur. Mikropların yayılmasının azaltılmasına daha çok yardımcı olur ve hatta buna uyumu özendirir.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Sık sık el yıkama hassas bir el bakımını gerektirir. Tork Matic® Yumuşak kağıt havlu ruloları iyi hissettirir ve elleri hızla kurular. Her seferinde tek yaprak kağıt veren Intuition™ Sensörlü Tork Matic® dispenserimiz ile kağıt havlu hijyen açısından güvenli biçimde alınır, yalnızca kullanacağınız kağıda dokunursunuz. Havlu ve dispenser ürünlerimizin birlikte kullanımı hijyeni hızla ve etkili biçimde sağlamanıza yardımcı olur, böylece diğer işlere ayırmak için daha fazla zamanınız kalır.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Köpük sabunumuz el yıkamayı ve dezenfekte etmeyi bir arada sunar. Sık kullanıma uygundur, el kurumalarını önlemek için parfüm ve renklendirici içermeyen, özgün düşük alkollü formülü ile ekstra hijyenik bir sabundur Cildin tahriş olmasını ve alerjik reaksiyonları azaltır. Temassız kullanılan sensörlü dispenseri ve vakumlu içerik ürünleri ile hijyen sağlanır ve çapraz bulaşma en aza indirilebilir.

El dezenfektanı


Tavsiye edilen ürünler

Tork Alkojel dezenfektanımız ile dezenfekte edin ve nemlendirin. Cildi korumaya yardımcı nemlendirici ile elleri su gerektirmeden hızla arındırır. Dirsek kullanımlı dispenseri ile çapraz bulaşma riskini azaltır.

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork SmartOne® ürünümüz kullanımda hijyeni geliştirir ve %40'a varan oranda tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile yalnızca kullandığınız kağıda dokunursunuz ve tüketim azalır. Dış etkilere dayanıklı dispenserlerimiz aynı zamanda içindeki ruloyu da tam olarak korur. Sorunsuz hijyen için kaliteli Tork Advanced temizlik kağıdımız ile yeniden doldurun.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Temizlenmesi kolay, yüksek kapasiteli Tork 50 Litre Çöp Kovamız ile doğru hijyeni hızla sağlayabilirsiniz. Daha iyi bir hijyen için akıllı kapağı çöpü saklar. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır.

Sıhhi çöp kovası


Tavsiye edilen ürünler

Diğer dispenserlerimiz ile aynı tasarımda bir Tork Sıhhi Çöp Kovası da mevcuttur. Tork Sıhhi Çöp Kovasının özel poşetlerinin çıkarılması ve değiştirilmesi kolay olup, temizlik işlerini basitleştirir.

Klozet Kapağı Temizleyicisi


Tavsiye edilen ürün

Ekstra hijyen arayan konuklarınız için Tork Klozet Kapağı Temizleyicisi ürünümüz mevcuttur.

Klozet kapak örtüleri


Tavsiye edilen ürünler

Suda eriyen Tork Klozet Kapak Örtüsü ile hijyeni artırıp ekstra koruma sağlayın. Duvara monte edilen klozet kapak örtüsü dispenseri incedir, böylece her lavabo alanına uyar.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png