Hotel.tif

Oteller

Misafirlerinize her gün zinde, temiz ve rahat bir konaklama sunun. Kişisel hijyen, yüzey temizleme ve dezenfekte etme ürünlerimiz, ekibinizin detaylı temizliği çabuk yapmasını sağlayarak onların misafirlerinize kendilerini evlerinde hissettirmeleri için ayıracakları zamanı arttırmalarına yardımcı olur.

Otelinizin farklı ortamları için tavsiyelerimize bakın

Akşam Yemeği

Temanızı tamamlayan peçeteler ve sofra ürünleri seçenekleri ile arzu ettiğiniz servis ve ortamı sunun. Servis ettiğiniz ister hızlı atıştırmalıklar, yalnızca içki ya da beş çeşit yemek olsun, ihtiyacınız olan verimliliği ve işlevselliği sağlayarak size zaman ve para kazandırabiliriz.
Önerilerimiz

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.
Önerilerimiz

Lavabo alanları

İyi bir lavabo alanı deneyimi, müşterilerinizin işinizle ilgili algısına olumlu yansıyacaktır. Doğru bir izlenim yaratmanıza yardımcı olacak dispenser ve içerik ürünlerinden oluşan bir seri sunuyoruz.
Önerilerimiz

Misafir odaları

Misafirlerinizi odalarında iken evinde hissettirecek olan, ayrıntılarla yakından ilgilenmektir. Kişisel hijyen, yüzey temizliği ve dezenfekte etme için sunduğumuz çözümler misafirlerinizin her gün yeni, temiz ve rahat hissetmesine yardımcı olabilir.
Önerilerimiz

Diğer alanlar

Her temas noktası konuklarınızı etkilemek için bir olanaktır. Sorunsuz hijyen sistemlerimiz ve aksesuarlarımız ile her yerde zinde, temiz bir ortam sağlayın. Yaratmayı ve sürdürmeyi arzu ettiğiniz unutulmaz atmosfer için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz.
Önerilerimiz

Diğer ilgi alanları hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Silme & Temizlik

Bir yağ damlasını silmek ya da son bir rötuş yapmak üzereyken, dayanıklı ve hijyenik kullan-at bezlerimiz ve dispenserlerimiz ile günlük işlerinizdeki hızı artırın. İstediğiniz her şeyi ve istediğiniz zaman kolaylıkla bizde bulabilirsiniz böylece siz de, sizin için daha önemli olana daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.

Lavabo Alanı

Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza ilgi göstermek, yüksek kaliteli lavabo alanı serimiz ile kolaydır. Tüm tavsiyeler, işteki ihtiyaçlarınızın önceliğine göre düzenlenmiştir. Güvenilir ve test edilmiş seçeneklerimiz size kolayca seçme imkanı verir. Tavsiyelerimizi aşağıdaki gibi gruplandırdık: Önerilerimiz

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png