Support.jpg

Misafir odaları

Misafirlerinizi odalarında iken evinde hissettirecek olan, ayrıntılarla yakından ilgilenmektir. Kişisel hijyen, yüzey temizliği ve dezenfekte etme için sunduğumuz çözümler misafirlerinizin her gün yeni, temiz ve rahat hissetmesine yardımcı olabilir.

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürün

Tork Çift Rulo Sistemli Tuvalet Kağıdı sisteminin auto-shift özelliği ile hiç bir zaman kağıtsız kalmazsınız. Sorunsuz işlevselliğin ve çekici tasarımın önemli olduğu misafir alanları için mükemmeldir. İçerik ürünü doldurmak kolaydır ve Tork Ekstra Yumuşak Premium Temizlik Kağıdı kalitemiz ile konfor garantilidir.

Kutu mendil


Tavsiye edilen ürün

Ekstra yumuşak ve emici Tork kutu mendilleri ile, konuklarınıza ekstra konfor ve rahatlık sağlayın. Kompakt karton kutularda sunulur, böylece her zaman konuklarınızın el altında bulundurabilirsiniz.

Yüzey temizliği & dezenfekte etme


Tavsiye edilen ürünler

Yüzeylerin hızlı ve etkin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için, Tork Endüstriyel Havlu Kağıtlarımız, Tork Kullan-at Temizlik Bezlerimiz ve Tork Dispenserlerinden oluşan serimiz, bakım ve temizlik departmanınızda para ve emek tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Doğru kağıt havlu seçimi ile işler daha hızlı yapılır.