Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.

İçten çekmeli kağıt havlular


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülen suyu, yağı ya da yemek artıklarını - ve tabii ki elleri silmek gibi sürekli bir ihtiyaç vardır. Tork İçten Çekmeli Universal kağıt havlu sıvıları silip süpürmek ve elleri kurulamak için çok amaçlı ideal bir kağıttır.

Non-Woven Bezler


Tavsiye edilen ürünler

Müşteri ile temas halinde olunmayan bölümlerdeki temizleme işlerini Tork Ağır-İş Non-woven Temizleme Bezleri ile hızlandırın. Bu kalın, yüksek emici bezlerin gıda ile teması onaylıdır ve mutfak aletlerini ovalama ve yağı emme konusunda mükemmeldir. Patentli exelCLEAN™özelliği ve foam-spun teknolojisi ile üretilmiş bu ürünümüzle, profesyonel sonuçları daha çabuk alırsınız. İsrafı azaltmak için Tork Z Katlı Non-woven Bez Dispenserimizi kullanın. Her seferinde tek yaprak verme özelliği, hijyeni geliştirmenize ve aynı zamanda tüketimi denetlemenize yardımcı olur.