Washroom.tif

Diğer alanlar

Her temas noktası konuklarınızı etkilemek için bir olanaktır. Sorunsuz hijyen sistemlerimiz ve aksesuarlarımız ile her yerde zinde, temiz bir ortam sağlayın. Yaratmayı ve sürdürmeyi arzu ettiğiniz unutulmaz atmosfer için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz.

Yüzey temizliği & dezenfekte etme


Tavsiye edilen ürünler

Yüzeylerin hızlı, etkin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için, Tork Endüstriyel Kağıt Havlularımız, Tork Kullan-at Temizlik Bezlerimiz ve Tork Dispenserlerindan oluşan serimiz, bakım ve temizlik departmanınızda para ve emek tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir. İşe uygun olarak seçilen doğru kağıt havlu ile hijyen işleri daha hızlı gerçekleşir.

Eli dezenfekte etme


Tavsiye edilen ürün

Alkojel dezenfektan ile dezenfekte edin ve nemlendirin. Elleri hızla arındırır, içindeki nemlendirici ile cildin korunmasına yardımcı olur. El teması olmadan kullanılan dirsekli Tork dispenserimiz ile birlikte, çapraz bulaşma riski azaltılır.

Kutu mendil


Tavsiye edilen ürün

Ekstra yumuşak ve emici Tork kutu mendilleri ile konuklarınıza ekstra konfor ve rahatlık sağlayın. Kompakt karton kutularda sunulur, böylece her zaman konuklarınızın el altında bulundurulabilir.