EverydayWash_Original.tif

Vazgeçilmezler

Eğer bir çok kullanıcının hızla girip çıktığı, uygun maliyetli ve bakımı kolay lavabo alanları gerekiyorsa, - dayanıklı hijyenik sistemler dahil - doğru bileşenler vazgeçilmezdir. Her seferinde tek yaprak kağıt veren havlu ve tuvalet kağıdı dispenserleri tüketimi denetlemenize yardımcı olur. Üstelik, yüksek kapasiteli sabun ve kağıt içerik ürünlerimiz, temizlik ve bakım için ekstra kaynak ayırmanıza gerek bırakmaksızın, düzenli servis sunmanıza yardımcı olur.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Kolay ve etkili kurulayan kağıt havlular ile el kurulamayı hızlandırın, kullanıcı birikmesini ve maliyeti azaltın. Tork Ekstra Yumuşak Tek Katlamalı Kağıt Havlularımız paranızın tam karşılığıdır. Tork Tek Katlamalı Kağıt Havlu Dipenseri ile her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile tüketim denetlenir. Böylelikle ziyaretçilerinize kağıtsız kalmadan düzenli bir biçimde hizmet vermenize yardım eder.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Bir kartuşla 3.000'e varan dozajlama yapan Tork Sprey Sabunumuz yoğun ziyaretçisi olan lavabo alanları için idealdir. Kontrollü miktarda dağıtım yapan dispenserler ile sabun uzun süre dayanır ve maliyeti düşer. Tork Sabun dispenserlerimizin temizlik personeliniz ve tüm konuklarınız - hatta el gücü sınırlı olan çocuk ve yaşlılar için bile kullanımının kolay olduğu onaylanmıştır. İşlevsel tasarımı maliyeti düşük tutar ve tüm lavabo alanı ziyaretçileri için doğru hijyeni sağlar.

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Her seferinde tek yaprak kağıt veren Tork SmartOne™ tuvalet kağıdı dispenserimiz ile tuvalet kağıdı tüketimini %40 azaltın. Bu yüksek kapasiteli dispenserler sağlamdır ve zor ortamlarda iş görmek için tasarlanmıştır. Sorunsuz işleyiş ve az bakım için Tork Advance tuvalet kağıdı ürünümüzle doldurun.

Hava temizliği


Tavsiye edilen ürünler

Uzun süreli, yüksek kaliteli Tork Citrus Ortam Kokusu ile temizlik bakımları arasındaki kötü kokuları denetim altına alın. Bu konsantre, fragmatik formüllü ortam kokumuz Tork Ortam Kokusu Spreyi Dispenserimiz ile kokuları nötralize eder, hoş bir koku bırakır ve 24 saat etkisini korur. Seviye göstergesi yeniden doldurulma zamanını bilmenizi sağlar. Yeniden doldurmak hızlı ve kolaydır. Kalıcı oda spreyi verimli ve etkilidir.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Lavabo alanınızdaki tasarım bütünlüğünü yüksek kapasiteli Tork 50 Litre çöp kovası ile tamamlayın. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşetleri ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır. Aynı tasarım serisinden Tork Sıhhi Atık Çöp Kovası da mevcuttur.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png