Hasta bakımı

Hasta bakımınıza yardımcı olmak ve hasta bakıcılar ile ziyaretçilerin hijyenini korumak için, el ve yüzey hijyeni üzerine ürünlerden oluşan tam bir seri sunuyoruz. Cilde dost sabunlarımız, çok amaçlı yumuşak kağıt havlularımız, etkili dezenfektanlar ve nemlendirici kremlerimiz hasta odasındaki her anınız için ideal çözümlerdir. Ve kolayca ulaşabileceğiniz modern, hijyenik dispenserler uyumlu çalışmayı sağlar ve enfeksiyonlar önlenir.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuzun, personel ve hastaların ideal kullanım rahatlığı için hassas bir formülü vardır. Hafif formülü dermatolojik olarak test edilmiştir; cilt bakım bileşenleri eller sık yıkandığında bile hassas ciltlerin bakımını sağlar.
Tork Köpük Sabunu temassız kullanım için Intuition™ sensörlü dispenser ya da sessizliğin çok önemli olduğu durumlarda manuel dispenser ile kullanım seçenekleri, bizi hasta odalarında el hijyeni sağlamak için esnek bir partner haline getirir.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

El temizliği çapraz bulaşmanın önlenmesinde önemli bir adımdır. Ancak bir hasta odasında kağıt havlu dispenserinden gelen ses bile, iyileşmek için sükunete ihtiyacı olan birini rahatsız edebilir. Tork Xpress™ Z Katlı Havlu Kağıt Dispenserlerimiz, dispenser gürültüsü çıkarmadan her seferinde tek yaprak kağıt almayı güvenle garanti eder. Tork Advance ve Premium kağıt havluları emiciliği hızlandırmak ve elleri okşar gibi kurulayarak cildi korumak için tasarlanmıştır. Ekstra bakım için.

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork SmartOne® ürünümüz kullanımda hijyeni geliştirir ve %40'a varan oranda tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile, yalnızca kullandığınız kağıda dokunursunuz ve tüketim azalır. Sorunsuz hijyen için kaliteli Tork Advanced temizlik kağıdımız ile yeniden doldurun.

Kutu mendil


Tavsiye edilen ürünler

Ellerinin altında kutu mendil bulunması hastalarınızın daha rahat hissetmelerine yardımcı olur. Monte edilebilen veya masa üstünde kullanılabilen zarif "Tork Kutu Mendil Dispenserleri"ndeki Ekstra yumuşak Tork Kutu Mendillerimiz sıradan bir bakıma farklılık getirir.

Reflex İçten Çekmeli Kağıt Havlu


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülenleri, sıvıları ve yemek artıklarını - ve pek çok kez elleri silmek gibi sürekli bir bakıma ihtiyaç vardır. Tork Reflex İçten Çekmeli kağıt havlu bu işler için ideal çok amaçlı bir kağıttır. Ve - elde taşınan veya servis masasına asılabilen - Tork Reflex™ portatif dispenserimiz ile ekibiniz ihtiyaçları olan kağıdı, tam da ihtiyaçları olan yerde kolayca bulabilir.

Peçeteler


Tavsiye edilen ürünler

Kantininizde Tork Xpressnap Peçete Dispenser Sistemini kullanarak, geleneksel peçete dispenserleri* ile kıyaslandığında kullanımı %25 oranında azaltın. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği peçete israfını önler ve hijyeni artırır. Dispenserler pek çok model ve renkte mevcuttur, hem dispenserleri hem de peçeteleri önemli mesajlar taşıyacak biçimde kişiselleştirebilirsiniz.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürün

Temizlemesi kolay, yüksek kapasiteli Tork 50L Çöp Kovamız ile doğru hijyeni hızla sağlayabilirsiniz. Akıllı kapağı ile daha iyi bir hijyen sağlar. Temizlenmesi, boşaltılması ve güçlü, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden hazırlanması kolaydır.