Hand hygiene.tif

Genel alan tuvaletleri

Genel alan tuvaletlerinde doğru hijyen standartlarını korumak az bakım gerektiren hijyen sistemleri ile daha kolaydır. Hızla değiştirilebilen içerik ürünleri ve yüksek kaliteli dispenserler ile, daha çok sayıda ziyaretçi için doğru hijyeni sağlayabilir ve tasarruf edeceğiniz işgücünü daha kritik işlerde kullanabilirsiniz . Damlamaları hızla silmek, elleri kurulamak ve israfı azaltmak için her seferde tek yaprak veren, çok amaçlı kağıt havlularımızı kullanın.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Hem tasarruflu hem etkili bir çözüm ile elleri hızla kurutarak hem kullanıcı birikmesini hem masrafı azaltın. Tork Xpress™ Z Katlamalı Yumuşak Kağıt Havlularımız mükemmel bir seçimdir. Her seferinde tek yaprak veren Tork Xpress™ Z Katlamalı Havlu Kağıt Dispenserimiz ile tüketim kontrol altına alınır. Bu daha az israf ve daha çok kazanç demektir.

Tork Xpress® Yumuşak Z Katlamalı Havlu Kâğıt

Tork Xpress® Yumuşak ...

Ürün : 120289

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Bir sağlık hizmetleri tesisinin, iyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansı yoktur. İyi tasarlanmış Tork Sıvı Sabun Dispenserlerimizin, modern ve çok parlak bir görünümü vardır, kolaylıkla temizlenir ve güvenlik ve hijyen için anahtarla kilitlenir. Nazik formüllü Tork Sıvı Sabun ürünümüz ile doldurulduğunda hem ziyaretçilere hem de hastalara ve çalışanlara iyi bir ilgi gösterilmiş olur.

Tork Sıvı ve Sprey Sabun Dispenseri

Tork Sıvı ve Sprey Sa...

Ürün : 560000

Tork Saç ve Vücut İçin Sıvı Sabun

Tork Saç ve Vücut İçi...

Ürün : 420601

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Yüksek kapasiteli Tork SmartOne® Dispenserimiz ile daha az kullanın, daha az yeniden doldurun, daha az harcayın. Her seferde tek yaprak kağıt verme özelliği ile tüketimi %40 oranında azaltır. Sağlam tasarımı, en çetin ortamlarda sorunsuz çalışma imkanı verir. Ve yumuşak Tork Advanced temizlik kağıdından geniş rulolar daha az yeniden doldurma gerektirir ve daha çok ziyaretçinin ihtiyacını karşılar.

Tork SmartOne® Mini Tuvalet Kâğıdı Dispenseri Beyaz

Tork SmartOne® Mini T...

Ürün : 681000

Tork SmartOne® Tuvalet Kâğıdı

Tork SmartOne® Tuvale...

Ürün : 472242

Reflex İçten Çekmeli Kağıt Havlu


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülenleri, sıvıları ve yemek artıklarını - ve pek çok kez elleri silmek gibi sürekli bir bakıma ihtiyaç vardır. Tork Reflex İçten Çekmeli kağıt havlu bu işler için ideal çok amaçlı bir kağıttır. Ve - elde taşınan veya servis masasına asılabilen - Tork Reflex™ portatif dispenserimiz ile ekibiniz ihtiyaçları olan kağıdı, tam da ihtiyaçları olan yerde kolayca bulabilir.

Tork Reflex™ Endüstriyel Havlu Kâğıt Plus

Tork Reflex™ Endüstri...

Ürün : 473472

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürün

Yüksek kapasiteli Tork 50 Litre Çöp Kovamız ile doğru hijyen hızla sağlanır. Daha iyi bir hijyen için kapalı kapağı çöpü saklar. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır.

Tork 50L Çöp Kovası

Tork 50L Çöp Kovası

Ürün : 563000