Healthcare 1.tif

Evde bakım

Sağlık tesislerindeki hijyen standartları ile bir evin özgürlüğünü bir araya getirebilirsiniz. Hassas bakım gereken hastalar için size destek olmak adına - ve enfeksiyonların yayılmasını durdurmak için - el hijyeninin en gerekli noktalarını belirlemede size yardımcı olabiliriz. Sık sık el yıkayanlar için yumuşak kağıt havlu ve cilt bakımı ürünlerinden oluşan tam ürün serimize göz atın. Ve doğru hijyeni yeni tasarımlarla destekleyen, temizlemesi kolay, güvenli ve hijyenik kullanım için kilit sistemli çarpıcı dispenserlerimize bakın.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuzun, personel ve hastaların ideal kullanım rahatlığı için hassas bir formülü vardır. Hafif formülü dermatolojik olarak test edilmiştir; cilt bakım bileşenleri eller sık yıkandığında bile hassas ciltlerin bakımını sağlar.
Tork Köpük Sabunu temassız kullanım için Intuition™ sensörlü dispenser ya da sessizliğin çok önemli olduğu durumlarda manuel dispenser ile kullanım seçenekleri, bizi hasta odalarında el hijyeni sağlamak için esnek bir partner haline getirir.

Tork Köpük Sabun Dispenseri - Intuition™ sensörlü

Tork Köpük Sabun Disp...

Ürün : 561600

Tork Mild Köpük Sabun

Tork Mild Köpük Sabun

Ürün : 520501

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

İyi kurutulmuş ve yumuşak eller sağlıklı, rahat ellerdir. Tork Premium ve Advanced Z katlamalı kağıt havlularımız ellerini sık sık yıkayan ve kurulayan personel için uyarlanmıştır. İyi tasarlanmış Tork Xpress™ Z Katlı Havlu Kağıt Dispenserleri sıkışık yerlere uyar ve yumuşak, tek kullanımlık kağıt havluları personelin ellerini ve sessizliğe ihtiyacı olan hastaları korumak için sessizce verir.

Tork Xpress® Yumuşak Z Katlamalı Havlu Kâğıt

Tork Xpress® Yumuşak ...

Ürün : 100289

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork SmartOne® ürünümüz kullanımda hijyeni geliştirir ve %40'a varan oranda tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile yalnızca kullandığınız kağıda dokunursunuz ve tüketim azalır. Sorunsuz hijyen için kaliteli Tork Advanced temizlik kağıdımız ile yeniden doldurun.

Tork SmartOne® Mini Tuvalet Kâğıdı Dispenseri Beyaz

Tork SmartOne® Mini T...

Ürün : 681000

Tork SmartOne® Tuvalet Kâğıdı

Tork SmartOne® Tuvale...

Ürün : 472242

Kutu mendil


Tavsiye edilen ürünler

Elleri altında kutu mendil bulunması, hastalarınızın daha rahat hissetmelerine yardımcı olabilir. Duvara monte olarak veya masa üstünde kullanılabilen zarif Tork Kutu Mendil Dispenserlerindeki Ekstra yumuşak Tork Kutu Mendillerimiz sıradan bir bakıma farklılık getirebilir.

Tork Ekstra Yumuşak Kutu Mendil Premium

Tork Ekstra Yumuşak K...

Ürün : 140280

Reflex İçten Çekmeli Kağıt Havlu


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülenleri, sıvıları ve yemek artıklarını - ve pek çok kez elleri silmek gibi sürekli bir bakıma ihtiyaç vardır. Tork Reflex İçten Çekmeli kağıt havlu bu işler için ideal çok amaçlı bir kağıttır. Ve - elde taşınan veya servis masasına asılan - Tork Reflex™ portatif dispenserimiz ile ekibiniz ihtiyaçları olan kağıdı, tam da ihtiyaçları olan yerde kolayca bulabilir.

Tork Reflex™ Endüstriyel Havlu Kâğıt Plus

Tork Reflex™ Endüstri...

Ürün : 473472

Peçeteler


Tavsiye edilen ürünler

Tork Xpressnap® Peçete Dispenseri Sistemimiz müşterilerinize ekstra hijyen koruması sağlar ve geleneksel peçete dispenserleri* ile karşılaştırıldığında peçete kullanımını en az %25 azaltır. Her seferinde tek yaprak kağıt dağıtımı, depolama alanından tasarruf sağlayarak, yeniden doldurma işlerini azaltarak ve sipariş sıklığını düşürerek peçete israfını azaltır ve hijyeni geliştirir. Dispenserler pek çok tarzda ve renkte mevcuttur, müşterilerinizin kendilerini evde gibi hissetmelerine yardımcı olacak şekilde bu dispenserleri ve peçeteleri kişiselleştirebilirsiniz.

Tork Xpressnap® Masa Üstü Peçete Dispenseri

Tork Xpressnap® Masa ...

Ürün : 272611

Tork Xpressnap® Ekstra Yumuşak Beyaz Dispenser Peçete

Tork Xpressnap® Ekstr...

Ürün : 15850

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Temizlemesi kolay, yüksek kapasiteli Tork 50L Çöp Kovamız ile doğru hijyen hızla sağlanabilir. Akıllı kapağı daha iyi bir hijyen sağlar. Temizlemesi, boşaltması ve güçlü, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden hazırlanması kolaydır.

Tork 50L Çöp Kovası

Tork 50L Çöp Kovası

Ürün : 563000