Hygiene.tif

Ameliyathane lavabosu

Ameliyat öncesinde ve sonrasında hijyene özel ilgi gösterilmelidir. Ameliyathane lavabosu standartları sorgulanamaz biçimde katıdır ve enfeksiyonu önlemek için bu gereklidir. El hijyeni tavsiyelerimiz, - hasta bakıcıların ellerine hiç bir zarar vermeden, en üst seviyedeki standartları karşılar ve mevcut ameliyathane lavabosu protokolleri ile uyumludur. Ürünlerimiz hem mikroplara karşı dayanıklıdır hem de cildi korumaya da yardımcı olur. Ellerini sürekli yıkamak ya da dezenfekte etmek zorunda olan hasta bakıcılar doğru bir cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu bilirler.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuz ile ellerinize özen gösterirken hastane enfeksiyonunu azaltın. Bu ekstra bakım sabunu, cildin tahriş olmasını önler ve bu kadar sık yıkanan ve kurulanan elleri korumak için nemlendirici ve bakım sağlayıcı bileşimler içerir. Çapraz enfeksiyon riskini daha da azaltmak için temassız kullanılan, Intuition™ Sensörlü Tork Köpük Sabun Dispenseri ürünü kontrollü miktarda ve otomatik olarak verir.

Tork Köpük Sabun Dispenseri - Intuition™ sensörlü

Tork Köpük Sabun Disp...

Ürün : 561600

Tork Mild Köpük Sabun

Tork Mild Köpük Sabun

Ürün : 520501

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Hassas hijyen ortamlarında çalışan ve sıklıkla el yıkayanların hem cilt dostu hem hijyenik el bakımı için hiç bir şey şansa bırakılamaz. Doğru temizlenmiş, kuru eller güvenli ve güvenilir ellerdir. Yumuşak ve konforlu Tork Matic® Kağıt Havlularımız elleri tahriş etmeden hızla kurular. Otomatik Intuition™ Sensörlü Tork Matic® Rulo Havlu Dispenserimiz ile, havlular el değmeden, her seferinde tek yaprak olarak dağıtılır - hijyeni garanti eder ve tüketimi denetler. Bu dispenser ayrıca tercih ettiğiniz yaprak boyutunu ayarlamanıza da olanak sağlar.

Tork Matic® Havlu Kâğıt Rulosu Dispenseri - Intuition™ Sensörlü Beyaz

Tork Matic® Havlu Kâğ...

Ürün : 551100

Tork Matic® Yumuşak Havlu Kâğıt Rulosu Premium

Tork Matic® Yumuşak H...

Ürün : 290016