Hygiene.tif

Ameliyathane lavabosu

Ameliyat öncesinde ve sonrasında hijyene özel ilgi gösterilmelidir. Ameliyathane lavabosu standartları sorgulanamaz biçimde katıdır ve enfeksiyonu önlemek için bu gereklidir. El hijyeni tavsiyelerimiz, - hasta bakıcıların ellerine hiç bir zarar vermeden, en üst seviyedeki standartları karşılar ve mevcut ameliyathane lavabosu protokolleri ile uyumludur. Ürünlerimiz hem mikroplara karşı dayanıklıdır hem de cildi korumaya da yardımcı olur. Ellerini sürekli yıkamak ya da dezenfekte etmek zorunda olan hasta bakıcılar doğru bir cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu bilirler.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuz ile ellerinize özen gösterirken hastane enfeksiyonunu azaltın. Bu ekstra bakım sabunu, cildin tahriş olmasını önler ve bu kadar sık yıkanan ve kurulanan elleri korumak için nemlendirici ve bakım sağlayıcı bileşimler içerir. Çapraz enfeksiyon riskini daha da azaltmak için temassız kullanılan, Intuition™ Sensörlü Tork Köpük Sabun Dispenseri ürünü kontrollü miktarda ve otomatik olarak verir.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Hassas hijyen ortamlarında çalışan ve sıklıkla el yıkayanların hem cilt dostu hem hijyenik el bakımı için hiç bir şey şansa bırakılamaz. Doğru temizlenmiş, kuru eller güvenli ve güvenilir ellerdir. Yumuşak ve konforlu Tork Matic® Kağıt Havlularımız elleri tahriş etmeden hızla kurular. Otomatik Intuition™ Sensörlü Tork Matic® Rulo Havlu Dispenserimiz ile, havlular el değmeden, her seferinde tek yaprak olarak dağıtılır - hijyeni garanti eder ve tüketimi denetler. Bu dispenser ayrıca tercih ettiğiniz yaprak boyutunu ayarlamanıza da olanak sağlar.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png