Hospital Room with dispensers 24.tif

Muayene odası

Muayene odaları yoğun yerlerdir. Her yeni hasta, yeni hasta bakıcı ve temas edilecek her bir yeni yüzey ile, hastane enfeksiyonu riski artar. Tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında her hastanın hijyenini korumak enfeksiyonun yayılmasını durduran tek yoldur. Sık sık el yıkayanlar, yumuşak ama etkili cilt koruma formüllerimizin ve yumuşak el havlularımızın değerini iyi biliyorlar. Alanın kısıtlı olduğu bu ortamlarda dispenserlerimiz, uyumluluğu özendirecek biçimde derli topludur ve kullanması kolaydır. 

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuzun, personel ve hastaların ideal kullanım rahatlığı için hassas bir formülü vardır. Hafif formülü dermatolojik olarak test edilmiştir; cilt bakım bileşenleri eller sık yıkandığında bile hassas ciltlerin bakımını sağlar.
Tork Köpük Sabunu temassız kullanım için Intuition™ sensörlü dispenser ya da sessizliğin çok önemli olduğu durumlarda manuel dispenser ile kullanım seçenekleri, bizi hasta odalarında el hijyeni sağlamak için esnek bir partner haline getirir.

Kağıt Havlular


Ürün tavsiyeleri

Islak, nemli eller bakteri taşıyabileceği ve ellerin çatlayıp kurumasına neden olabileceği için iyi bir el kurulama el hijyeni uygulamasının önemli bir parçasıdır. Tork Premium ve Advanced kağıt havluları, cilde tamamen nazik davranırken, ellerin hızla kurulanmasına yardımcı olur.

Reflex İçten Çekmeli Kağıt Havlu


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülenleri, sıvıları ve yemek artıklarını - ve pek çok kez elleri silmek gibi sürekli bir bakıma ihtiyaç vardır. Tork Reflex İçten Çekmeli kağıt havlu bu işler için ideal çok amaçlı bir kağıttır. Ve - elde taşınan veya servis masasına asılabilen - Tork Reflex™ portatif dispenserimiz ile ekibiniz ihtiyaçları olan kağıdı, tam da ihtiyaçları olan yerde kolayca bulabilir.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürün

Daha hoş bir ortam yaratmak için tasarlanmış, geniş, 50 Litrelik B1 Tork Çöp Kovamızın gürültüsüz ve yumuşak biçimde kapanan bir kapağı vardır. Temizlenmesi ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşetinin ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png