Healthcare 3.tif

El yıkama istasyonu

El yıkama istasyonlarımız el hijyeni uygunluğunu kolaylaştırmak için donatılmıştır. Hasta bakıcılar, hastanın yanındayken bile el hijyeni gerektiği her an ürünlerimizden tam destek alır. Ellerini sık sık yıkaması gereken personel yumuşak formüllü sabun ürünlerimizi takdir eder. Köpük ve sıvı sabunlarımız elleri etkin ama nazik biçimde temizler, dezenfekte eder ve nemlendirir. Yumuşak kağıt el havluları elleri tahriş etmeden kurular. Ergonomik, her seferde tek yaprak veren el havlusu dispenserlerimiz ve sızdırmaz içerik ürünlü sabun dispenserlerimiz hijyeni korur ve hastane enfeksiyonunu önler.

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Mild Köpük Sabunumuzun, personel ve hastalarınıza ideal rahatlık sağlamak için hassas bir formülü vardır. Hafif formülü dermatolojik olarak test edilmiştir; cilt bakım bileşenleri eller sık yıkandığında hassas ciltlerin bakımını sağlar.
Intuition™ Sensörlü Tork Köpük Sabun Dispenserimiz ile temassız kullanım ya da sessizliğin önemli olduğu durumlarda manuel dispenserimiz ile kullanım alternatifleri hasta odalarında el hijyeni uygunluğu açısından sistemimizi esnek bir partner konumuna getirir.

Tork Köpük Sabun Dispenseri - Intuition™ sensörlü

Tork Köpük Sabun Disp...

Ürün : 561600

Tork Mild Köpük Sabun

Tork Mild Köpük Sabun

Ürün : 520501

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

İyi kurulanmamış eller neme bağlı olarak mikrop taşıyabileceği için el kurulama, enfeksiyonu önlemenin önemli bir parçasıdır. Çok iyi tasarlanmış Tork Xpress™ Z Katlamalı Kağıt Havlu Dispenserlerimiz, ihtiyacınız olan her yerde kullanabileceğiniz biçimde dar yerlere bile sığar. Yumuşak, hassas bir kurulama için Tork Advanced ve Premium kağıtlarımız ile kullanın; sık sık el yıkayanlar farkını takdir edecektir. 
İyi kurutulmuş eller daha güvenlidir. 

Tork Xpress® Yumuşak Z Katlamalı Havlu Kâğıt

Tork Xpress® Yumuşak ...

Ürün : 120289

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork SmartOne® ürünümüz kullanımda hijyeni geliştirir ve %40'a varan oranda tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak verme özelliği ile, yalnızca kullandığınız kağıda dokunursunuz ve tüketim azalır. Sorunsuz hijyen için kaliteli Tork Advanced temizlik kağıdımız ile yeniden doldurun.

Tork SmartOne® Mini Tuvalet Kâğıdı Dispenseri Beyaz

Tork SmartOne® Mini T...

Ürün : 681000

Tork SmartOne® Tuvalet Kâğıdı

Tork SmartOne® Tuvale...

Ürün : 472242