Wiping and Cleaning 3.tif

Sektör

Kullanışlı dispenserlerimiz ve amaca uygun kullan-at bezlerimiz ile üretim hattınızı temiz ve çalışır durumda tutun. %100 yeni, her bir kullan-at bez özel bir iş için yapılmış ancak çok amaçlı kullanım için de elverişli. Düzenli bakımınızı hızlandırmaya yardımcı olan profesyonel silme, temizlik ve cilalama sistemleri ile kayıp zamanı en aza indirin.
Doğru kağıt havluyu bulun
Doğru dispenseri bulun

Gereksinimlerinizi karşılayan doğru kağıt havluyu ve dispenseri bulun

Temizlik

Yüzeydeki, makinelerdeki ve aletlerdeki kirleri ve inatçı lekeleri çıkarmak şeklindeki düzenli bakım, aksaklıkları minimumda tutar. Kuru ya da ıslak, çözücüyle veya deterjanla kullanılabilen kullan-at bezlerimiz, temizlik yapılmasına yardımcı olur. Kağıttan daha dayanıklı olan kullan-at temizlik bezlerimiz daha uzun süre dayanır, zaman ve para kazandıracak biçimde daha hızlı temizler.
Önerilerimiz

Cilalama

Parlak ve parlaklığı koruyan bir sonuç için, cila uygulamak ve bir cilalama bezi ile ovmak her yüzeyde en iyi sonucu yaratır. Bu işin anahtarı cilalamayı zahmetsizce uygularken, çizilmeyi önleyecek kadar yumuşak, amaca uygun bir bez kullanmaktır. Dayanıklı ve bu amaca uygun kullan-at cilalama bezlerimiz, işi hızlandıracak ve genel sonucu etkin olarak geliştirecek biçimde, cilayı eşit miktarda emer ve yayar. 
Önerilerimiz

El yıkama istasyonu

Çalışanlarınıza yakın yerleştirilmiş Tork el yıkama istasyonları ile zamandan tasarruf edin. Eller ne kadar çabuk yıkanır ve kurutulursa, bir sonraki görev o kadar hızla başlar.
Önerilerimiz

Üretim alanlarında silme

Dökülenleri silme, sıvıları emdirme ve kiri temizleme üretim öncesi hazırlıkta yaygın işlerdir. Bunlar ne kadar hızlı bitirilirlerse, o kadar çabuk çalışmaya başlarsınız. Çok amaçlı silicilerimiz güçlü, esnek ve emicidir. Aletleri kuru, yüzeyleri lekesiz, girift parçaları çalışır halde tutmak için mükemmeldir. Ve yakına monte edilmiş bir dispenser ile kağıt havlu almak külfet olmayacaktır.
Önerilerimiz

Dezenfekte etme

Çalışma ortamlarının yanına yerleştirilmek üzere tasarlanmış el yıkama istasyonları ile zaman ve emekten tasarruf edin. Ekibinizin bir sonraki işe geçmeden önce ellerini yıkamaları ve kurulamalarını kolaylaştırmak için yardımcı olun.
Önerilerimiz

Diğer ilgi alanları hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Silme & Temizlik

Bir yağ damlasını silmek ya da son bir rötuş yapmak üzereyken, dayanıklı ve hijyenik kullan-at bezlerimiz ve dispenserlerimiz ile günlük işlerinizdeki hızı artırın. İstediğiniz her şeyi ve istediğiniz zaman kolaylıkla bizde bulabilirsiniz böylece siz de, sizin için daha önemli olana daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.

Yemek

Arzu ettiğiniz etkiyi ve ortamı, temanızı tamamlayacak peçeteler ve sofra ürünü kombinasyonları ile sunun. Servis ettiğiniz ister hızlı atıştırmalıklar, ister yalnızca içki ya da isterse beş çeşit yemek olsun, ihtiyacınız olan verimliliği ve işlevselliği sağlayarak size zaman ve para kazandırabiliriz. Önerilerimiz