Wiping and Cleaning 2.psd

Cilalama

Parlak ve parlaklığı koruyan bir sonuç için, cila uygulamak ve bir cilalama bezi ile ovmak her yüzeyde en iyi sonucu yaratır. Bu işin anahtarı cilalamayı zahmetsizce uygularken, çizilmeyi önleyecek kadar yumuşak, amaca uygun bir bez kullanmaktır. Dayanıklı ve bu amaca uygun kullan-at cilalama bezlerimiz, işi hızlandıracak ve genel sonucu etkin olarak geliştirecek biçimde, cilayı eşit miktarda emer ve yayar. 

Cilalama


Tavsiye edilen ürünler

Üzerinde iz kalmamış, pürüzsüz ve parlak bir yüzey için, Kullan-at Cilalama bezimiz, cilayı daha az çaba harcayarak eşit biçimde yaymak için üretilmiştir. Her seferinde tek yaprak ürün veren dispenserinin de katkısıyla bu yumuşak, tüy bırakmayan kullan-at bezler ile zamandan tasarruf edebilir, israfı azaltabilirsiniz. Tavsiye edilen Katlamalı kağıt havlu/kullan-at bez dispenserlerimizin içindekileri nemden, tozdan ve kirden koruyan, ıslanmayı önleyen, ayrıca kilitlenebilir bir tasarımı vardır. Duvara direkt monte aparatı ile monte edilmesi kolaydır; ya da eğer duvarınıza delik açmak istemiyorsanız güçlendirilmiş mıknatıs ya da vakum seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png