FSC.tif

Tesis Hizmet Şirketleri

İster tesis yöneticisi, ister temizlik ekibinin bir üyesi olun, hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak istiyoruz. Temizlik şirketlerine ve tedarikçilere eksiksiz bir Tork temizlik ürünleri, dispenserleri ve satış destek araçları serisi sunuyoruz. Ürettiğimiz her şey, sizin ve müşterilerinizin, her iş ortamında yer alan temel temizlik işlerini hızla bitirmesine yardımcı olmak içindir. Bu sayede, herkes kendi işi için en önemli olan şeylere daha çok zaman ayırabilir.

Tork Renk Kodlu Kullan-at Bezler


Tork Renk Kodlu Kullan-at Bezler işleri ayırmak ve bulaşmayı önlemek için dört ayrı renkte sunulur. Defalarca kullanım için dayanıklıdır ve gıda ile teması ISEGA tarafından onaylanmış silme ürünleridir.

Tork Islak Mendiller


Tork Islak Mendiller, yüzey temizliğinde kiri, hafi ve ağır yağları kolayca temizler. Cilt dostudur ve kokusuzdur, pratik, taşınabilir kova dispenserlerde sunulur.

Tork İçten Çekmeli Kağıt Havlu


Tork İçten Çekmeli Kağıt Havlu M2 sistemimizle, el ve yüzey temizliği için çok amaçlı kağıtlar her türlü hafif temizlik ve silme işini üstlenir.

Tork Kullan-at Temizlik Bezi


Deterjan ve çözücüler ile çalışmak için, Tork Kullan-at Temizlik Bezimiz ve W4 sistemimiz defalarca kullanıma dayanıklı, emici ürünler sunar. Bunlar aynı zamanda yumuşak ve esnektir. Küçük ve düz nesnelerin temizlenmesi için de mükemmeldir.

Tesis Hizmet Şirketleri için ürünlerimize, hizmetlerimize ve tavsiyelerimize bakın.

Tork Easy Handling™

Ergonomik tasarımımız ve Tork Easy Handling™ özelliklerimiz, kutuları ve torbaları taşımayı kolaylaştırır. Tesisteki personel daha az zaman ve emek harcar. Rutin görevler daha hızlı ve daha rahat biçimde gerçekleştirilir. Bu daha önemli işler için zaman ve enerji kazandırır. Araştırmalarımızda, Tork kolilerinin ambalaj açılıp ürün kullanılmaya başalamadan önce pek çok kez taşınıyor olduğunu fark ettik. Dahası, çetin çalışma ortamı ve ağır fiziksel görevler nedeniyle iş kaynaklı sağlık sorunlarının temizlik işçileri arasında yaygın olduğunu da biliyoruz. Dünyada her gün bizimki gibi milyonlarca Hijyenik ürün kolisinin taşındığının bilinciyle, kolilerimizin taşınmasını kolaylaştırarak gerçek bir değişiklik yaratacağımızı düşündük. Biyometrik veriler ve ergonomiden faydalanarak, en kullanışlı tasarıma sahip çözümleri bulduğumuza emin olabiliyoruz. Bugün, iş hayatını hızlandıran, kolaylaştıran ve personel için daha ergonomik olan bir dizi koli paketi çözümlerimiz mevcuttur.
Önerilerimiz

Diğer ilgi alanları hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.

Lavabo Alanı

Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza ilgi göstermek, yüksek kaliteli lavabo alanı serimiz ile kolaydır. Tüm tavsiyeler, işteki ihtiyaçlarınızın önceliğine göre düzenlenmiştir. Güvenilir ve test edilmiş seçeneklerimiz size kolayca seçme imkanı verir. Tavsiyelerimizi aşağıdaki gibi gruplandırdık: Önerilerimiz

Silme & Temizlik

Bir yağ damlasını silmek ya da son bir rötuş yapmak üzereyken, dayanıklı ve hijyenik kullan-at bezlerimiz ve dispenserlerimiz ile günlük işlerinizdeki hızı artırın. İstediğiniz her şeyi ve istediğiniz zaman kolaylıkla bizde bulabilirsiniz böylece siz de, sizin için daha önemli olana daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png