Easy handling.tif

Tork Easy Handling™

Ergonomik tasarımımız ve Tork Easy Handling™ özelliklerimiz, kutuları ve torbaları taşımayı kolaylaştırır. Tesisteki personel daha az zaman ve emek harcar. Rutin görevler daha hızlı ve daha rahat biçimde gerçekleştirilir. Bu daha önemli işler için zaman ve enerji kazandırır. Araştırmalarımızda, Tork kolilerinin ambalaj açılıp ürün kullanılmaya başalamadan önce pek çok kez taşınıyor olduğunu fark ettik. Dahası, çetin çalışma ortamı ve ağır fiziksel görevler nedeniyle iş kaynaklı sağlık sorunlarının temizlik işçileri arasında yaygın olduğunu da biliyoruz. Dünyada her gün bizimki gibi milyonlarca Hijyenik ürün kolisinin taşındığının bilinciyle, kolilerimizin taşınmasını kolaylaştırarak gerçek bir değişiklik yaratacağımızı düşündük. Biyometrik veriler ve ergonomiden faydalanarak, en kullanışlı tasarıma sahip çözümleri bulduğumuza emin olabiliyoruz. Bugün, iş hayatını hızlandıran, kolaylaştıran ve personel için daha ergonomik olan bir dizi koli paketi çözümlerimiz mevcuttur.

Tork Kolay Tutulabilir Koli Kutusu


Rulo ve katlamalı kağıt havlular ile tuvalet kağıtlarının kolilerinde mevcuttur.

Temizlik personeli günlerini fiziksel çalışma ile geçirir; bu da onların bedenleri için hayli zorlayıcıdır. Ekibiniz için yükü hafifletirseniz, daha az sırt ağrısı ve daha fazla verimlilik ile herkes kazanır. Tork Kolay Tutulabilir Koli Kutusunun tek ya da iki elle taşınacak biçimde pratik tutma yerlerinin olmasının nedeni budur. Ayrıca kutuya eklenen perforajlar hem açılmasını hem de katlanıp atılmasını kolaylaştırır.

Tork Kolay Tutulabilir Plastik Ambalaj


Katlamalı kağıt havlular ve Tork SmartOne® tuvalet kağıtlarında mevcuttur.

Zamanınız değerli ve depolama alanınız sınırlıyken, ürün kolilerinin hem gününüzden hem de yerinizden gerekenden fazlasını almasına ihtiyacınız yok. İşte bu nedenle Tork Kolay Tutulabilir plastik ambalajların açılmayı kolaylaştırmak için yan tarafında ve üstünde perforajlı ağızları vardır. Ambalajlar kendiliğinden katlanabildiği için, raflarda minimum yer tutar ve boşaldıklarında atılmaları kolaydır. Ekibiniz de taşımayı kolaylaştıran akıllı tutma yerlerinden mutlu olur.