Wiping and Cleaning 4.tif

Silme & temizlik

Müşterilerinizin en iyi temizlik sonuçlarını en zahmetsiz biçimde almalarına yardımcı olun. Profesyonel temizlik için geniş silme ürünü seçeneklerimize bakın. Her bir silme ürünümüz belirli işlere özel olarak tasarlanmıştır. Amaca uygun bir silme ürünü ile işler daha kısa sürede ve daha az çabayla gerçekleşir.
Doğru kağıt havluyu seçin
Doğru dispenseri seçin

Silme ve Temizlik

Üretim alanlarında silme

Dökülenleri silme, sıvıları emdirme ve kiri temizleme, üretim öncesi hazırlıktaki yaygın işlerdir. Ne kadar hızlı bitirilirlerse, o kadar çabuk çalışmaya başlarsınız. Çok amaçlı silicilerimiz güçlü, esnek ve emicidir. Aletleri kuru, yüzeyleri lekesiz, girift parçaları çalışır halde tutmak için mükemmeldir. Ve yakına yerleştirilmiş bir dispenser ile kağıt havlu almak külfet olmayacaktır.
Önerilerimiz

Temizlik

Yüzeydeki, makinelerdeki, aletlerdeki kirleri ve inatçı lekeleri çıkarmak şeklindeki düzenli bakım aksaklıkları minimumda tutar. Kuru veya ıslak olarak, çözücü ya da deterjanla kullanılmaya uygun kullan-at bezlerimiz, temizlik yapılmasına yardımcı olur. Kağıttan daha dayanıklı olan kullan-at temizlik bezlerimiz daha uzun süre dayanır, zaman ve para kazandıracak biçimde daha hızlı temizler.
Önerilerimiz

Cilalama

Parlak ve parlaklığı koruyan bir sonuç için, cila uygulamak ve bir cilalama bezi ile ovmak her yüzeyde en iyi sonucu yaratır. Bu işin anahtarı cilalamayı zahmetsizce uygularken, çizilmeyi önleyecek kadar yumuşak, amaca uygun bir bez kullanmaktır. Dayanıklı ve bu amaca uygun kullan-at cilalama bezlerimiz, işi hızlandıracak ve genel sonucu etkin olarak geliştirecek biçimde, cilayı eşit miktarda emer ve yayar. 
Önerilerimiz

El yıkama istasyonu

Personelin eli altında bulunan Tork el yıkama istasyonları ile zamandan tasarruf edin. Eller ne kadar çabuk yıkanır ve kurutulursa, bir sonraki görev o kadar hızla başlar.
Önerilerimiz

Lavabo alanı

Tork, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı dikkate alan, yüksek kaliteli lavabo alanı ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. Lavabo alanı ürün çeşitlerimiz içinde hijyenik, sorunsuz, yüksek kapasiteli ve uygun maliyetli sistemlerin hepsi mevcuttur.
Önerilerimiz