Xpressnap.tif

Self Servis

Self servis müşterileri bir yandan hareket ederlerken, onlara istedikleri seçimi sunmak, hijyen açısından zorluk yaratabilir. Burada yeniden dolum, atık yönetimi ve depolamanın mümkün olduğunca kesintisiz ilerlemesine ihtiyacınız var. Tork Xpressnap Peçete Dispenser Sistemini de içeren zengin akıllı servis ürünlerimiz, verimliliği artırmak üzere tasarlanmıştır; böylece personeliniz, kalabalık saatlerde müşterileri memnun etmek için daha fazla zaman ayırabilir.

Peçeteler


Tavsiye edilen ürünler

Tork Xpressnap® Peçete Dispenseri Sistemimiz ile geleneksel dispenserlere* göre peçete kullanımını en az %25 azaltın. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği, peçete israfının önüne geçmeniz ve hijyen oranını arttırmanız demektir. Aynı zamanda depolama yerinden tasarruf etmenizi sağlar, yeniden dolum ve sipariş sıklığınızı azaltır. Dispenserler pek çok model ve renkte mevcuttur, hem dispenserleri hem de peçeteleri markanızı öne çıkarmak için kişiselleştirebilirsiniz. 
Daha küçük bir peçetenin yetebileceği alanlarda, Tork Xpressnap® Atıştırmalık Peçetesi Dispenser Sistemimiz, Tork Xpressnap® Peçete Dispenseri sistemimiz ile aynı harika özellikleri, ondan %60 daha küçük bir boyutta sunar. Küçük masalar ve atıştırmalıklar için ideal.
* Geleneksel peçete dispenserleri ile karşılaştırıldığında. 

Yüzey temizliği & dezenfekte etme


Tavsiye edilen ürünler

Yüzeylerin hızla ve etkili biçimde temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için, Tork Endüstriyel Kağıt Havlular, Tork Kullan-at Temizlik Bezleri ve Tork Dispenserlerinden oluşan ürün serimiz para ve emek tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. İşe uygun olarak seçilen doğru kağıt havlu ile hijyen işleri daha çabuk tamamlanır. Kullan-at bez serilerimiz aynı zamanda, çapraz bulaşmanın önlenmesine yardımcı olmak üzere renk kodlu bezleri de içerir.