Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve kullan-at bezlerle daha kolay. Müşteri alanlarındaki silme işinden, müşteri alanı olmayan yerlerdeki temizliğe, amaca uygun havlu kağıtlarımız ve kullan-at bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olur.

İçten çekmeli kağıt havlular


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülen suyu, yağı ya da yemek artıklarını - ve tabii ki elleri silmek gibi sürekli bir ihtiyaç vardır. Tork İçten Çekmeli Universal kağıt havlu sıvıları silip süpürmek ve elleri kurulamak için çok amaçlı ideal bir kağıttır.

Tork İçten Çekmeli Dispenser

Tork İçten Çekmeli Di...

Ürün : 659000

Tork Temel Kâğıt Tek katlı

Tork Temel Kâğıt Tek ...

Ürün : 120155

Non-Woven Bezler


Tavsiye edilen ürünler

Müşteri ile temas halinde olunmayan bölümlerdeki temizleme işlerini Tork Ağır-İş Non-woven Temizleme Bezleri ile hızlandırın. Bu kalın, yüksek emici bezlerin gıda ile teması onaylıdır ve mutfak aletlerini ovalama ve yağı emme konusunda mükemmeldir. Patentli exelCLEAN™özelliği ve foam-spun teknolojisi ile üretilmiş bu ürünümüzle, profesyonel sonuçları daha çabuk alırsınız. İsrafı azaltmak için Tork Z Katlı Non-woven Bez Dispenserimizi kullanın. Her seferinde tek yaprak verme özelliği, hijyeni geliştirmenize ve aynı zamanda tüketimi denetlemenize yardımcı olur. 

Tork Katlamalı Havlu/Nonwoven Bez Dispenseri

Tork Katlamalı Havlu/...

Ürün : 654000