Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve kullan-at bezlerle daha kolay. Müşteri alanlarındaki silme işinden, müşteri alanı olmayan yerlerdeki temizliğe, amaca uygun havlu kağıtlarımız ve kullan-at bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olur.

İçten çekmeli kağıt havlular


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülen suyu, yağı ya da yemek artıklarını - ve tabii ki elleri silmek gibi sürekli bir ihtiyaç vardır. Tork İçten Çekmeli Universal kağıt havlu sıvıları silip süpürmek ve elleri kurulamak için çok amaçlı ideal bir kağıttır.

Non-Woven Bezler


Tavsiye edilen ürünler

Müşteri ile temas halinde olunmayan bölümlerdeki temizleme işlerini Tork Ağır-İş Non-woven Temizleme Bezleri ile hızlandırın. Bu kalın, yüksek emici bezlerin gıda ile teması onaylıdır ve mutfak aletlerini ovalama ve yağı emme konusunda mükemmeldir. Patentli exelCLEAN™özelliği ve foam-spun teknolojisi ile üretilmiş bu ürünümüzle, profesyonel sonuçları daha çabuk alırsınız. İsrafı azaltmak için Tork Z Katlı Non-woven Bez Dispenserimizi kullanın. Her seferinde tek yaprak verme özelliği, hijyeni geliştirmenize ve aynı zamanda tüketimi denetlemenize yardımcı olur. 

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png