Food industry.tif

Gıda sektörü

Sizin her gün yaşadığınız zorluk, tüm yüzeyleri ve makineleri tertemiz tutarken bir yandan da hızlı ve verimli çalışmaktır. Temizleme işini hızlandırmaya yardımcı olmak için, tam sizin işinize uygun biçimde geliştirilmiş ürünler sunuyoruz. Sizin baştan sona tüm temizlik işlemlerinizi kolaylaştırabilir ve makinelerin, aletlerin, yüzeylerin ve ellerin temizlenmesini hızlandırabiliriz. Bu; işinizin temeli ile ilgili olana - gıda üretmek ve müşterileri memnun etmeye - daha fazla zaman bırakacaktır.

Gıda sektörü için tavsiyelerimize bakın

Üretim alanlarında silme

Dökülenleri hızla emen ve gıda artıklarını temizleyen kağıt havlular ile üretim düzenli biçimde sürsün. Her şeyi hijyenik ve sorunsuz konumda tutmak için, gıda ile teması onaylanmış kağıt havlularımız ve onları su sıçramasından koruyan dispenserlerimizden oluşan tam bir ürün serimiz var. Mutfakta verimlilik adına el yıkama, ekipman cilalama ve yüzey silme için aklınıza gelebilecek her şey; ihtiyacınız olan her şey bizde var.
Önerilerimiz

Temizlik

Hijyenik temizlik sonuçlarını daha verimli alın ve makineleriniz sorunsuz çalışmayı sürdürsün. Dayanıklı, gıda ile teması onaylanmış kullan-at bezlerimizi ve hijyenik dispenserlerimizi elinizin altında tutun. Bu sayede, zorlu ovalama ve düzenli bakım işlerini daha hızlı yaparsınız. Ve sizde sizin için daha önemli olana, yemek hazırlamaya odaklanabilirsiniz.
Önerilerimiz

El yıkama istasyonu

Ekibinizin kusursuz yıkanmış ve kurutulmuş ellerle, üretim hattında daha elverişli ve verimli zaman geçirmesine yardımcı olun. El yıkama istasyonu önerilerimiz, vardiya öncesinde, sırasında veya sonrasında bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olur.
Önerilerimiz

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png