Food industry.tif

Gıda sektörü

Sizin her gün yaşadığınız zorluk, tüm yüzeyleri ve makineleri tertemiz tutarken bir yandan da hızlı ve verimli çalışmaktır. Temizleme işini hızlandırmaya yardımcı olmak için, tam sizin işinize uygun biçimde geliştirilmiş ürünler sunuyoruz. Sizin baştan sona tüm temizlik işlemlerinizi kolaylaştırabilir ve makinelerin, aletlerin, yüzeylerin ve ellerin temizlenmesini hızlandırabiliriz. Bu; işinizin temeli ile ilgili olana - gıda üretmek ve müşterileri memnun etmeye - daha fazla zaman bırakacaktır.

Gıda sektörü için tavsiyelerimize bakın

Üretim alanlarında silme

Dökülenleri hızla emen ve gıda artıklarını temizleyen kağıt havlular ile üretim düzenli biçimde sürsün. Her şeyi hijyenik ve sorunsuz konumda tutmak için, gıda ile teması onaylanmış kağıt havlularımız ve onları su sıçramasından koruyan dispenserlerimizden oluşan tam bir ürün serimiz var. Mutfakta verimlilik adına el yıkama, ekipman cilalama ve yüzey silme için aklınıza gelebilecek her şey; ihtiyacınız olan her şey bizde var.
Önerilerimiz

Temizlik

Hijyenik temizlik sonuçlarını daha verimli alın ve makineleriniz sorunsuz çalışmayı sürdürsün. Dayanıklı, gıda ile teması onaylanmış kullan-at bezlerimizi ve hijyenik dispenserlerimizi elinizin altında tutun. Bu sayede, zorlu ovalama ve düzenli bakım işlerini daha hızlı yaparsınız. Ve sizde sizin için daha önemli olana, yemek hazırlamaya odaklanabilirsiniz.
Önerilerimiz

El yıkama istasyonu

Ekibinizin kusursuz yıkanmış ve kurutulmuş ellerle, üretim hattında daha elverişli ve verimli zaman geçirmesine yardımcı olun. El yıkama istasyonu önerilerimiz, vardiya öncesinde, sırasında veya sonrasında bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olur.
Önerilerimiz