Food industry.tif

Üretim alanlarında silme

Dökülenleri hızla emen ve gıda artıklarını temizleyen kağıt havlular ile üretim düzenli biçimde sürsün. Her şeyi hijyenik ve sorunsuz konumda tutmak için, gıda ile teması onaylanmış kağıt havlularımız ve onları su sıçramasından koruyan dispenserlerimizden oluşan tam bir ürün serimiz var. Mutfakta verimlilik adına el yıkama, ekipman cilalama ve yüzey silme için aklınıza gelebilecek her şey; ihtiyacınız olan her şey bizde var.

Silme


Tavsiye edilen ürünler

Ellerinizi ve kollarınızı "Wiping Plus" yumuşak ve çok amaçlı kağıt havlumuz ile çabucak kurulayın. Silme işlerinin çoğu için mükemmeldir, onu ıslak iken daha kuvvetli ve daha emici yapan da QuickDry™ özelliğidir (sıradan kağıtlar ile karşılaştırıldığında). Tork Maxi İçten Çekmeli Havlu Dispenseri, yeniden doldurmayı kolaylaştıracak şekilde yandan açılır. Islanmayı önleyen ve temizlemesi kolay tasarımı ile içindekileri kuru ve hijyenik biçimde muhafaza eder. Tek elle kağıt alabileceğiniz dispenseri, yerden kazanmak için duvara ve tam ihtiyacınız olan yere monte edin.

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png