Hand hygiene.tif

Vazgeçilmezler

Eğer bir çok kullanıcının hızla girip çıktığı, uygun maliyetli ve bakımı kolay lavabo alanları gerekiyorsa, -dayanıklı hijyenik sistemler de dahil- doğru bileşenler vazgeçilmezdir. Her seferinde tek yaprak kağıt veren havlu ve tuvalet kağıdı dispenserleri tüketimi denetlemenize yardımcı olur. Üstelik, yüksek kapasiteli sabun ve kağıt içerik ürünlerimiz, temizlik ve bakım için ekstra kaynak ayırmanıza gerek bırakmaksızın, düzenli servis sunmanıza yardımcı olur.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Kolay ve etkili kurulayan kağıt havlular ile el kurulamayı hızlandırın, kullanıcı birikmesini ve maliyeti azaltın. Tork Ekstra Yumuşak Tek Katlamalı Kağıt Havlularımız paranızın tam karşılığıdır. Tork Tek Katlamalı Kağıt Havlu Dipenseri ile her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile tüketim denetlenir. Böylelikle ziyaretçilerinize kağıtsız kalmadan düzenli bir biçimde hizmet vermenize yardım eder.

Tork Xpress® Yumuşak Z Katlamalı Havlu Kâğıt

Tork Xpress® Yumuşak ...

Ürün : 100289

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Bir kartuşla 3.000'e varan dozajlama yapan Tork Sprey Sabunumuz yoğun ziyaretçisi olan lavabo alanları için idealdir. Kontrollü miktarda dağıtım yapan dispenserler ile sabun uzun süre dayanır ve maliyeti düşer. Tork Sabun dispenserlerimizin temizlik personeliniz ve tüm konuklarınız - hatta el gücü sınırlı olan çocuk ve yaşlılar için bile kullanımının kolay olduğu onaylanmıştır. İşlevsel tasarımı maliyeti düşük tutar ve tüm lavabo alanı ziyaretçileri için doğru hijyeni sağlar.

Tork Sıvı ve Sprey Sabun Dispenseri

Tork Sıvı ve Sprey Sa...

Ürün : 560000

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Her seferinde tek yaprak kağıt veren Tork SmartOne™ tuvalet kağıdı dispenserimiz ile tuvalet kağıdı tüketimini %40 azaltın. Bu yüksek kapasiteli dispenserler sağlamdır ve zor ortamlarda iş görmek için tasarlanmıştır. Sorunsuz işleyiş ve az bakım için Tork Advance tuvalet kağıdı ürünümüzle doldurun.

Tork SmartOne® Tuvalet Kâğıdı

Tork SmartOne® Tuvale...

Ürün : 472242

Hava temizliği


Tavsiye edilen ürünler

Uzun süreli, yüksek kaliteli Tork Citrus Ortam Kokusu ile temizlik bakımları arasındaki kötü kokuları denetim altına alın. Bu konsantre, fragmatik formüllü ortam kokumuz Tork Ortam Kokusu Spreyi Dispenserimiz ile kokuları nötralize eder, hoş bir koku bırakır ve 24 saat etkisini korur. Seviye göstergesi yeniden doldurulma zamanını bilmenizi sağlar. Yeniden doldurmak hızlı ve kolaydır. Kalıcı oda spreyi verimli ve etkilidir.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Lavabo alanınızdaki tasarım bütünlüğünü yüksek kapasiteli Tork 50 Litre çöp kovası ile tamamlayın. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşetleri ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır. Aynı tasarım serisinden Tork Sıhhi Atık Çöp Kovası da mevcuttur.

Tork 50L Çöp Kovası

Tork 50L Çöp Kovası

Ürün : 563000