BurgerProject Landscape.jpg

Çok yönlü bir proje - sürdürülebilirlik, tasarım ve lezzet

Rockpool Group'un yaratıcı şefi Nick Perry'nin, gıda kaynaklarının ve tedarikçilerin seçimi söz konusu olduğunda güçlü bir çevresel etik duyarlılığı vardır. Rockpool Bar and Grill Burger'ın getirdiği başarıdan ilham alarak, Neil ve ortak direktörler Trish Richards ve David Doyle, yeni lezzet 'Burger Project' ile Sydney'de 'burgeri kişilere götürme' kararı aldılar.

Tüm zamanını Rockpool Grubu Restoranları için ayıran Rockpool Uygulama Geliştirme Yöneticisi Michael Clift şöyle açıklıyor: "Tork® Xpressnap®, Rockpool'un sürdürülebilirliğe olan bağlılığına uyuyor. Burger Project için dispenserlerin düzgün estetiği, kalitesi, satın alınabilirliği ve tabii sürdürülebilirliği nedeniyle Tork Xpressnap'i seçtim. Dispenserlerin kullanımı ve yeniden doldurulması kolay ve bu iş için uygun görünüyor. Buna ek olarak her seferinde tek kağıt veren dispenserler israfı azaltıyor, bu da çevre ve gelir-gider tablosu açısından iyi." Tabii Burger Project paketlerinin tamamen biyolojik dönüşebilir olması ve restoranlarda müşterilerin genel atık ile geri dönüşebilir atığı ayırmalarının istenmesi sürpriz olmuyor.
 
World Square'deki yeni Burger Project'in, beton, hafif gri ahşap, cesur grafikler ve şık, modern mobilyaların karışımı ile oluşan havalı bir endüstriyel ortamı var. Tork Xpressnap tezgah üstü dispenser ürünü buna gayet iyi uyuyor ve mimar tarafından da onaylanmış.
 
Değiştirilebilir reklam panelleri olan Tork Xpressnap Ad-a-Glance (Görsel ekleme) özelliği, günlük ya da haftalık spesiyalleri tanıtmak için mükemmel. Michael, "Dispenserlerin üstünde boydan boya yer alan panellerde logomuzu kullanıyoruz" diyor.
Ya peçete seçenekleri? "Biz %100 geri dönüştürülebilen Naturel peçeteleri tercih ediyoruz."  
 
Mutfakta el hijyeni için Michael, Tork Köpük Sabun Dispenseri ve FSC® sertifikalı Tork Xpress® Kağıt Havluyu tercih ediyor. "Anti-mikrobik özelliklerinden ötürü Tork Köpük Sabunu kullanıyoruz; hem köpük sabun dispenserini hem de kağıt havlu dispenserini yeniden doldurması çok kolay."   
 
Michael'ın özetlediği gibi, "Tork ve Burger Project sürdürülebilirlik konusuna aynı düzeyde bağlı." Ve bu her anlamda bağlılık demektir.

Buna ek olarak her seferinde tek kağıt veren dispenserler israfı azaltıyor, bu da çevre ve gelir-gider tablosu açısından iyi."

Michael Clift

Rockpool Group Burger Project, Uygulama Geliştirme Yöneticisi