LordoftheFries Rectangle.jpg

Boşa harcama, az tüket. Tork Xpressnap, Lord of the Fries restoranlarına zamandan çok daha fazlasını kazandırıyor

Lord of the Fries (Avustralya), itibarlı bir vejeteryan ve çevreci kimliği olan ilk fast-food franchise restoranlarından biridir. Aktüel ve genç müşteri kitlesi ile uyuşan profilini yansıttığı restoranın tasarımı, yeni bir konsept oluşturmuştur

Genel Müdür Sam Koronczyk kendilerinden şöyle bahsediyor: "Sürdürülebilirlik bizim işimizin büyük bir bölümünü oluşturur. Lord of the Fries' ın vejeteryan kimliğinin bir çok gerekçesi vardır. Bizler ayrıca tat ve kalitemizden ödün vermemek şartıyla mümkün olan her yerde yöresel olarak tedarik ettiğimiz ürünleri kullanırız.
Böyle olumlu bir kültür olunca; çevreye karşı sorumlu Tork Xpressnap dispenser peçetelerinin tam da Lord of Fries'a göre olmasına şaşmamak gerekir. "Standart (dispenser) peçeteleri kullanıyorduk - insanlar peçeteyi tomarla alıyorlardı ve bunların çoğu kullanılmadan çöp kutusuna gidiyordu. Bu da gereksiz bir masraf ve fazladan çöp demek oluyordu. Ayrıca peçeteler geri dönüşümlü de değildi." Sam şöyle devam ediyor:" Tork Xpressnap önceden kullandığımız peçetelerden çok daha fazla çevre dostu. Hem daha kaliteli bir ürün, hem de bize tasarruf sağladı."
 
Tork Xpressnap peçetelerinin hem %100 geri dönüşümlü kağıttan hem de FSC sertifikalı olarak saf selülözden üretilen seçenekleri mevcuttur ve özel dispenseri müşterilerin her seferinde tek peçete almasını garanti eder, kullanımı ve gereksiz israfı azaltır. Sam, bunun kazançlı bir seçim olduğunda hemfikir, "Çok daha az peçete kullanıyoruz... üstelik kullanımı da çok daha hoş bir peçete." Lord of the Fries, %100 geri dönüşümlü kağıttan üretilmiş, naturel renkli Tork Xpressnap peçeteler kullanıyor.
 
Lord of the Fries, 7 restoranının tamamında iki çeşit Xpressnap Peçete dispenseri kullanıyor - tezgah üstü ve masa üstü dispenserler. Toplam dört adet dispenser seçeneği bulunuyor, hepsi yüksek kapasiteli ve yüklemesi kolay, zaman kazandırıyor ve işçiliği azaltıyor.
 
Xpressnap dispenserlerin bir başka özelliği "AD-a Glance" (Görsel ekleme) panelleridir, Lord of the Fries, bu özelliği restoran içinde markasını destekleme amaçlı kullanıyor. Sam; "Bu panelleri zaman zaman spesiyallerimizi ve özel indirimlerimizi duyurmak için de kullanıyor olacağız. Satış noktası için çok uygun bir özellik," diye ekliyor. Ve şimdi, yeni ücretsiz AD-a-Glance (Görsel ekleme) internet uygulaması, sizin kendi tasarımınızı internet üzerinden oluşturmanızı sağlayarak işinizi daha da kolaylaştırıyor.
Lord of the Fries, Melbourne ve Sydney'de ve sonrasında Avustralya'nın geri kalan yerlerinde daha çok franchise vermeyi planlıyor. Sam şöyle devam ediyor; "Ayrıca başka ülkelerden de restoran açma talebi alıyoruz. Yeni açılacak restoranlarda da Tork Xpressnap'i kullanmayı sürdüreceğiz."

Tork Xpressnap önceden kullandığımız peçetelerden çok daha fazla çevre dostu. Hem daha kaliteli bir ürün, hem de tasarruf sağladı.

Sam Koronczyk

Genel Müdür