Lavabo Alanı

Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza ilgi göstermek, yüksek kaliteli lavabo alanı serimiz ile kolaydır. Tüm tavsiyeler, işteki ihtiyaçlarınızın önceliğine göre düzenlenmiştir. Güvenilir ve test edilmiş seçeneklerimiz size kolayca seçme imkanı verir. Tavsiyelerimizi aşağıdaki gibi gruplandırdık:

Hijyen Hassasiyeti

İş yerinizde çapraz-bulaşma riskini azaltmak çok önemlidir. Cilde hassas formüllü sabun, cilt losyonu, dezenfektan ve yumuşak kağıt havlularımız herkesi mikroplardan korurken, ellerini sık sık yıkayan kişilerin de ellerinin korunmasına yardımcı olur. Eksiksiz el hijyeni ürün serimiz içinde zarif görünümlü, temassız kullanılan otomatik dispenserler de bulunur. Mikrop yayılmasını önlemeye daha çok yardımcı olmasının yanı sıra hijyen kurallarına uyumu da özendirir.

Ürün tavsiyeleri

Çarpıcı tarz

İnsanlar bir lavabo alanını kullandıktan sonra ondan bahsediyorsa, çarpıcı bir tasarımınız olmalı. İşiniz için bütünsel bir tarz yaratmak ve kalıcı bir etki bırakmak mı istiyorsunuz? Lüks lavabo alanlarının yüksek kaliteli görünüm ve malzemesi "Çarpıcı Tarz Lavabo Alanı Serisi" ürünlerimiz kusursuz olarak tamamlanır, böylece mükemmel bir tasarım tüm göz alıcılığıyla ortaya çıkar. Müşterilerinize olağandışı özen burada başlar.

Ürün tavsiyeleri

Vazgeçilmezler

Eğer birçok kullanıcının hızla girip çıktığı, uygun maliyetli, bakımı kolay lavabo alanlara ihtiyacınız varsa dayanıklı hijyenik sistemlerin de dahil olduğu doğru bileşenler vazgeçilmezdir. Her seferinde tek yaprak veren havlu ve temizlik kağıdı dispenserlerinin tüketimini denetlemenize yardımcı olur. Dahası, yüksek kapasiteli sabun ve kağıt içerik ürünlerimiz temizlik ve bakım için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmadan düzenli servis sunmanıza yardımcı olur.

Ürün tavsiyeleri

Değer katan Lavabo alanları

Eğer kullanıcılara, yalnızca temel ihtiyaçların karşılanmasının ötesinde daha konforlu bir ortam da sunmak istiyorsanız Tork Değer katan Lavabo Alanları serimizde ihtiyacınız olan her şey mevcut. Ziyaretçileriniz, yumuşak ve konforlu kağıt havlularımızdan nemlendirici losyonumuza kadar eksiksiz ürün çeşidimizle onların çeşitli ihtiyaçları için sağladığınız ekstra özeni ve itinayı takdirle karşılayacaktır.

Ürün tavsiyeleri