Yemek hizmetlerinde iyi hijyen

Yemek Hizmetleri

Restoran ve kafeler gibi hijyenin direkt etkisi olan az iş yeri var. Mutfak, yemek yeme alanı, tuvaletler ve teslimat yapmak da dahil olmak üzere, işinizin her alanında iyi hijyene uymak yemek hizmetlerinde temel unsurdur. İyi hijyen rutinleri, gıda güvenliği sağlamanıza yardımcı olur ve misafirleriniz ve personeliniz için mümkün olan en iyi ve en güvenli deneyimi sağlar. Tork Clean Care programı, personelinizi eğitmenizi ve süreç başlatmanızı sağlayan yemek hizmeti sektörü için geniş bir yelpazede uzmanlık ve hijyen çözümleri sağlar. İpuçları ve iyi kişisel hijyene ve yüzey temizliğine nasıl uyulacağı ile ilgili içeriği ile – misafirleriniz ve personelinizin ilgilenilmesini sağlayarak.

Daha iyi müşteri deneyimi

Günümüzde hizmet, sürdürülebilirlik ve müşteri deneyimine ilişkin beklentiler hiç olmadığı kadar yüksek. Tork, daha iyi müşteri ve personel deneyimi sunmanıza yardımcı olacak ürün ve hizmetler tasarlar.
Daha fazla bilgi
Profesyonel bir restoran mutfağında yemek hazırlayan iki şef

İlgili Ürünler

İletişime geçin!

Nasıl hijyenik ve temiz bir işyeri yaratabilirsiniz? Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında konuşmak üzere sizinle iletişime geçecek bir uzmanımızı davet edin.