Yasal Bilgi

Yasal Bilgi

Kullanım Hükümleri

 
Essity Aktiebolag (anonim) 
 
Kayıtlı ofis: Stokholm, İsveç 
 
Kayıt no: 556325-5511
 
Aşağıda “Essity”, “biz” veya “bizler”e yapılan atıflar, belirli bir Site veya diğer hizmetin bir başka kurumu belirttiği (ve böyle durumlarda “Essity’’nin bu tür kurumu temsil edeceği) durumlar hariç olmak üzere, bu web sitesinin (“Site”) sağlayıcısı olarak Essity AB (anonim) için yapılan atıflardır. Bu Kullanım Şartları, bu Kullanım Hükümlerine atıfta bulunan Siteler ve diğer hizmetlerle ilgili olarak geçerli olacaktır.
 
Essity, Site hizmetlerini ve bu Kullanım Hükümlerini sunma amaçları için İsveç kanunlarına uyumlu bir şekilde hareket edecektir. Ancak Essity Group'un dünya genelinde tüzel kişiliklere sahip olması nedeniyle, başka bir şirket belirli bir Site veya hizmetin bir sağlayıcısı olarak belirtilirse, bu tür tüzel kişiliğin kurulduğu ülkeye ait ulusal yasaların farklı veya ek kuralları uygulayabileceklerini lütfen dikkate alın. Bu durumda, yürürlükteki ulusal yasalar geçerli olacak ve tekrar gerekli olması kaydıyla, bu tür tüzel kişilik tarafından uyulacaktır.

Yasal Açıklama

Bu sitedeki malzemeler, Essity tarafından müşterilerine hizmet olarak sunulmaktadır ve yalnızca bilgilendirme amaçları için kullanılabilir. Tek kopyalar, aşağıdaki hükümlere tâbi olarak indirilebilir.
 
Bu Siteden herhangi bir materyali indirerek, bu şartları kabul etmektesiniz. Bunları kabul etmezseniz, Siteyi kullanmayın veya buradan herhangi bir materyali indirmeyin.
 
 
Ticari Marka Bilgisi
Tüm adlar, logolar ve ticari markalar, Essity’nin, bağlı şirketlerinin, ilgili şirketlerinin veya lisansörleri ya da ortak girişim ortaklarının mülkiyetindedir.
 
Essity’nin ticari markaları ve marka adları yalnızca bu Kullanım Hükümlerinde belirtilen şekilde veya Essity’den önceden alınan izin ile kullanılabilir.
 
Essity’nin ticari markalarının Essity’nin ürünlerinin reklam ve promosyonunda herhangi bir şekilde kullanımının uygun bir biçimde belirtilmesi gerekir.
 

Kısıtlı Kullanım/Tek Kopya Lisansı
Bu Sitede yer alan, metin, grafik, logo, buton ikonları, görsel, ses klipleri ve yazılım gibi tüm içerikler, Essity’nin veya içerik sağlayıcılarının mülkiyetinde olup, İsveç ve uluslararası telif hakkı kanunlarınca korunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir materyalin yetkisiz kullanımı veya dağıtımı, telif hakkı, ticari marka ve/veya diğer yasaları ihlal edebilir ve hukuki ve cezai yaptırımlara tâbidir.
 
Bu Site veya bu Sitenin herhangi bir bölümü, Essity’nin özel yazılı izni olmadıkça çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz veya herhangi bir diğer şekilde ticari amaçlarla kullanılamaz. Essity Sitelerinde bulunan bilgilerin tek bir kopyasını, yalnızca kendi kişisel, ticari olmayan, dâhili kullanımınız için olmak üzere tek bir bilgisayara indirebilirsiniz.
 
Ticari amaçlar için bilgiyi değiştiremez, kullanamaz veya aktaramazsınız; ayrıca bilgiden herhangi bir telif hakkını veya diğer özel bildirimleri çıkaramazsınız. Materyallerin yetkisiz kopyalanmasını önlemek, kuruluşunuzun tüm çalışanlarının ve yüklenicilerinin - uygulanabilirse - bu sınırlamalara uymasını sağlamak için sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz.
 
Tüm uygulanabilir telif hakkı kanunlarına uymakla sorumlusunuz. Bu Siteden kopyaları, bunu görüntüleme esnasında gereken şekilde arızi işlemlere bağlı olarak çıkarmanıza izin veriyoruz ve Siteden kopyaları kişisel kullanımınız için, kişisel kullanım için makul olduğu kadarı olmak kaydıyla, yazdırabilirsiniz. Tüm diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Önceden yazılı izin olmaksızın bu Siteyi çerçeveleyemez ya da ana sayfa dışındaki başka bir sayfa ile bağlantılandıramazsınız.
 
Essity size herhangi bir patent, telif hakkı, ticari marka veya ticari sır bilgisi altında herhangi bir açık veya zımni hakkı vermez.
 
 
Garantilerin Reddi
Burada verilen bilgi, ticari elverişlilik garantisi, fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya belirli bir amaca uygunluk dâhil olmak üzere, her türlü açık veya zımni garanti sunulmaksızın “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Essity’nin, bir üçüncü tarafın web sitesine bağlantı vermesi durumunda, bu tür bir bağlantı yalnızca kullanıcıların kolaylığı içindir ve Essity, bu tür bir web sayfasında yer alan içerikten veya bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir.
 
Essity, bilgilerin kullanımı veya kullanılamamasından kaynaklanan kâr kaybı, işlerin aksaması veya bilgi kaybı da dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere hiç bir şekilde herhangi bir zarardan, Essity bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmişse bile sorumlu tutulamaz.
 
Essity, bilgi, metin, grafik, bağlantılar veya bu bilgilere dhil edilen diğer öğelerin eksikliği veya doğruluğu konusunda garanti vermez. Essity, herhangi bir anda bildirim yapmaksızın bu içeriğe veya bunlar içinde açıklanan ürünlere yönelik değişiklikler yapabilir. Essity, bilgiyi veya bu Siteye girilen diğer materyalleri güncellemek için hiçbir taahhütte bulunmaz.
 
 
Kullanıcı Gönderimleri
Bu Siteye iletilen veya yayımlanan herhangi bir materyal, bilgi veya diğer iletişimler, gizli olmayan, özel olmayan, telif hakkı içermeyen, gayrikabili rücu, tam anlamıyla alt lisansla verilebilir ve patentsiz (“İletişimler”) olarak değerlendirilecektir. Essity’nin, İletişimlere ilişkin hiçbir yükümlülüğü yoktur.
 
Essity, tüm İletişimleri, kapsamındaki tüm veriler, görseller, sesler, metinler ve diğer içerikler ile birlikte, herhangi ve tüm ticari ve ticari olmayan amaçlar için ifşa etme, kopyalama, dağıtma, dâhil etme ve/veya başka bir şekilde kullanma hakkına sahip olacaktır.
 
Bu Siteye veya başka şekillerde Essity’ye kişisel verilerinizi gönderirseniz, üçüncü ülkelere veriyi transfer etme ve İnternet'te kişisel verilerinizi yayımlama hakkı dâhil olmak üzere Essity’nin bu tür verileri bilgilerinizin değerlendirilmesi ve Essity’nin ürünleri ve hizmetlerinin pazarlanması amaçları doğrultusunda kullanmasına onay vermektesiniz. Essity, bu tür kişisel verilerin işlenmesine ilişkin İsveç Kanunu altında sorumlu olacaktır ve yanlış veri ya da diğer konularla ilgili kişisel veriler durumunda Essity ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Saldırgan olarak veya diğer kişilerin gizliliğini ihlal ettiği yorumlanabilecek ya da ticari pazarlama olarak değerlendirilebilecek ya da herhangi bir şekilde yasa dışı veya uygunsuz olan herhangi bir İletişimi göndermeyin. Essity, bu tür iletişimlerin farkına vardığımızda, bunları silecektir ve sizi bir kullanıcı olarak Site veya hizmetimiz kapsamı dışında bırakma hakkını saklı tutmaktadır.
 
Facebook gibi üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımı için, üçüncü taraf şartları da uygulanabilir. Örneğin, Facebook, “Haklar ve Sorumluluklar Açıklamasını” tüm Facebook kullanıcılarına ve ziyaretlerine uygular ve bu tür herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce şartları okumanızı öneriyoruz.
 

Diğer
Essity, bu iletiyi güncelleyerek herhangi bir anda bu Kullanım Hükümlerini revize edebilir.
 
Essity, kendi takdiriyle, (1) bu Yasal Açıklamayı değiştirme; (2) iletileri izleme ve kaldırma ve/veya (3) herhangi bir anda bildirim yapmaksızın Sitenin kullanılabilirliğini durdurma hakkını saklı tutar.
 
Bu Yasal Açıklamanın herhangi bir kaydının, şartının veya hükmünün yasa dışı, geçersiz, hükümsüz veya herhangi bir nedenle yürütülemez olarak tespit edilmesi halinde, kalan kayıtların, şartların ve hükümlerin geçerliliği ve yürütülebilirliği herhangi bir şekilde etkilenmez veya bozulmaz.