Restoranın açık olduğu saatler

Tork ile ilerisini düşünün

Tork, bir işin ilerisini düşünmeniz için size ilham ve destek verir, böylece her zaman işe hazır olursunuz. Nihai misafir deneyimini ve temizlik verimliliklerini yeniden düşünmekten, daha sürdürülebilir olmanın yeni yollarını yeniden tasarlamaya kadar. Sizi işletmenizin en iyi yaptığı şeye hazırlamak için doğru bilgi, hijyen ürünleri ve hizmetleri ile güçlendirerek işinizi geliştiriyoruz.

Teklifimiz

Ne zaman silmeye, kurulamaya, temizlemeye veya parlatmaya ihtiyacınız olursa, biz o görevi üstleniriz. Çok çeşitli dispenserlerimiz, içerik ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, lavabo alanlarının, endüstriyel ortamların, mutfakların ve yemek alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Dolayısıyla işinizde gerçekten önemli olan konulara eğilebilirsiniz.
 

Karşınızda Tork

Tork, işyeri hijyeninde lider bir global markadır. Nihai kâr-zarar tablosunu yükseltmekten çalışma hayatınızı daha iyi hale getirmeye kadar işinizi geliştirmenize yardımcı olma konusunda tutkuluyuz. Çalışanlarımızı, döngüsellik, refah ve sağlık alanındaki en son yenilikleri harekete geçiren tutku bunun altında yatar. 
 
Essity’nin bir parçası olarak, sürdürülebilirlik ilkesinden ayrılmadan ihtiyaçlarınızı karşılamaya kendimizi adadık - size zamandan, paradan ve emekten tasarruf ettirmek ve böylece sizin kendi işinizde en önemli olana odaklanmanızı sağlamak için.

Tork bir Essity markasıdır

 
Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Tıbbi Çözümler), Tüketici Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürünleri ve çözümleri geliştiren, üreten ve satan, lider konumdaki global bir hijyen ve sağlık şirketidir. Tork ve TENA gibi küresel olanların yanında Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda ve Zewa gibi bölgesel olanları da içeren çok sayıda kuvvetli marka ile satış yapmaktadır.
İş operasyonları, insanlar ve doğa için değer yaratmaya odaklı sürdürülebilir bir işyeri modelini temel alır. Şirket merkezi İsveç’te, Stockholm'dedir ve Nasdaq Stockholm borsasına kayıtlıdır. Essity, eskiden SCA Group’un bir parçası idi.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Essity hakkında buradan daha fazla bilgi edinin

Sayılarla Essity

Sürdürülebilir bir yaşam

Tork çözümleri, insanların evde oldukları kadar uzakta olduklarında da sürdürülebilir olmalarına yardımcı olur. Sürdürülebilirlik taahhüdümüz, ürünlerimizin ve çözümlerimizin en büyük etkiyi yaratacağını düşündüğümüz üç etki alanına dayanmaktadır: refah, daha az ile daha çoğunu elde etme ve döngüsellik. Sürdürülebilirlik performansınızı birlikte geliştirebiliriz.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

50 yılı aşkın süredir işletmelere yardımcı oluyoruz

Tork, yarım yüzyıldan fazla bir süredir, dünya çapında Profesyonel Hijyen alanında pazarın şekillendiricisi ve yenilik lideridir. İlk coreless içten çekmeli dispenseri 1968'de pazara sürdük ve şimdi tüm temizlik endüstrisini dijitalleştirmenin ve insanların evden uzakta yaşamlarını daha sürdürülebilir hale getirmenin ön safındayız – ve bunların hepsi iş ortaklarımızın zorluklarının ve rakiplerinin bir adım önünde olmasına yardımcı olmak için.


Gurur duyduğumuz yenilik geçmişimiz


Helping businesses.png