Tork Vision Temizlik sistemine geçmenin tam zamanı

Tork Vision Temizlik sistemine geçmenin tam zamanı

Veri odaklı temizlik devrimi burada

 
Verimliliği ve temizlik kaynaklarını optimize ederek temizlik kalitesini iyileştirmenize ve daha iyi bir hijyen uygulamasını desteklemenize yardımcı olacak bir çözüme sahip olmak ister miydiniz? Bu artık mümkün.

Tork Vision Temizlik* tesisinizde ne zaman ve nerede servis gerekli olduğunu belirlemeniz için gerçek zamanlı verilerin gücünden faydalanır. Bu, daha akıllıca çalışmanızı ve yeni hijyen standardını güvenceye almanızı sağlar, böylece verimliliği en üst düzeyde tutarak beklentileri karşılamanıza yardımcı olur. 

Tork Vision Temizlik zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur

Tork Vision Temizlik satış broşürünün ön sayfası

Tork Vision Temizlik Broşürü

Referanslar

*Tork Vision Temizlik daha önce Tork EasyCube olarak biliniyordu®
**Haziran-Aralık 2019 döneminde yaklaşık olarak bağlantılı 13.000 adet dispenserin her ay boş olduğu süre ile toplam süre baz alınarak ölçülmüştür.
***6 ay boyunca dispenser kontrolleri ile ilgili müşteri geri bildirimlerinin Tork Vision Temizlik kurulumu sonrasındaki verilerle karşılaştırmasına dayanmaktadır (Haziran-Aralık 2019 dönemi). Tork Vision Temizlik’e bağlı 16 tesiste ölçülmüştür, her bir dispenser kontrolü yaklaşık 20 saniye alır.
****Tork Vision Temizlik uygulamasından önce ve sonra ölçülen, üç Tork Vision Temizlik müşterisi tarafından sunulan belgelenmiş sonuçlara dayanmaktadır.
*****Mayıs 2016’da gerçekleşen ISSA/Interclean fuarında iki Tork Vision Temizlik lavabo alanında ve geleneksel nitelikleri ve ekipmanları korunan iki adet lavabo alanı arasında yapılan ziyaretçi memnuniyeti ölçümü.

Not: Tork Vision Temizlik daha önce Tork EasyCube olarak biliniyordu.