Eğlence

Eğlence

Eğlence şirketleri, geniş alana yayılan mekanlarda değişen trafiğe rağmen hijyenik, kesintisiz ve olumlu bir misafir deneyimini garantilemelidir. Masrafları kontrol altında tutmanın yanı sıra sürekli olarak yüksek kaliteli bir deneyim sunmak, zor olabilir.


Müşterilerin eğlence deneyimleri konusundaki talepleri yüksektir. Kirli veya aşırı kalabalık bir lavabo, ziyaretin tamamını olumsuz etkileyebilir. Günümüzde, deneyimlerini çevrim içi olarak paylaşan pek çok müşteri nedeniyle kötü bir değerlendirme hızla yayılarak iş yeriniz üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir.


Tork’ta geçtiğimiz onlarca yılı, hijyen standardını evinizden uzaktayken bile yükseltmeye adadık. Size ve temizlik personelinize, daha akıllıca çalışma yolları bulmakta yardımcı olacak devrim niteliğinde çözümler sunmaktayız. Hijyen çözümlerimiz, lavabo alanlarındaki ziyaretçi akışını geliştirmenize, zamandan kazanmanıza ve verimliliği artırmanıza izin verir. Fakat en önemlisi, misafirlerinize, sizi tekrar tekrar ziyaret etmelerini sağlayacak olumlu, sürdürülebilir ve unutulmaz bir deneyim sunmaktır.

Note: Tork Vision Cleaning was formerly known as Tork EasyCube®