Ellerini yıkayan çocuklar

Eğitim

Doğru hijyen ürünlerine tutarlı erişimin olduğu temiz bir okul, öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve personelin sağlığını ve esenliğini korumaya yardımcı olmada son derece önemlidir. Tüm eğitim kurumu seviyelerindeki tüm tuvalet ve diğer alanların doğru donatılmasını, temizlenmesini ve bakımının yapılmasını sağlamak enfeksiyonun yayılmasını önlemeye de yardımcı olur. Tork, 50 yıldan uzun bir süredir, eksiksiz hijyen çözümleri ve ürünlerinin yanı sıra el yıkama eğitim programları sağlayarak okullardaki hijyen ve temizlik oranını yükseltmiştir ve yükseltmeye devam etmektedir ve okullara, okul binalarında öğrencilerin, öğretmenlerin ve personelin esenliğini önemsedikleri konusunda gönül rahatlığı vermiştir.

El hijyeninde iyi bir not alın

İdare ettiğiniz eğitim kurumuna bakılmaksızın, iyi el hijyeni eğitimi öğrencileri, öğretmenleri ve personeli güvende tutmaya yardımcı olur, virüs ve hastalıkların yayılmasını azaltır. Her yaş seviyesi için, doğru el hijyeni uygulamalarına farklı yaklaşımlar gerekse de, hasta öğrenci, öğretmen ve personelin okula gelmemesi gerektiğini unutmamak önemlidir. Ayrıca okullarınızda ve öğrenim kurumlarınızda sık sık ve doğru el yıkamayı teşvik etmelisiniz ve el hijyeni istasyonlarının sabun ve tek kullanımlık havlu kağıtlarla stoklanmış ve ılık su akıtmakta olduğundan emin olun.
 
El yıkama ve dezenfektasyon prosedürleri için afişi indirin.

Neden kağıt havlular daha güvenli bir seçimdir

İyi bir el hijyeni gerçekleştirmek, güvenli el kurulama seçeneklerine erişimi içerir. Elleri havlu kağıtla kurulamak, bakteri yayılma riskini azaltmaya yardımcı olurken, hava üflemeli el kurutma makineleri havaya* çok daha büyük oranda mikrop yayılmasına neden olur. Havlu kağıtlar, el kurulamanın da ötesinde pek çok kullanım alanına sahiptir; burun silmek, ağız silmek kozmetik ürünleri uygulamak, tıbbi ihtiyaçlar ve kirli kapı ve musluk kollarını tutmak gibi.
 

Ürün Tavsiyeleri

İletişime geçin

Nasıl hijyenik ve temiz bir iş yeri yaratabilirsiniz? Ürün ve çözümlerimiz hakkında konuşmak üzere sizinle iletişime geçecek bir uzmanı davet edin.

Referans

*https://health.clevelandclinic.org/the-dirty-truth-about-hand-dryers/