Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Çevresel etkileri en aza indirmek, iş performansını en üst seviyeye çıkarmak

İnsanlar günümüzde hem evde hem de ev dışında olabildiğince sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam istiyor. Tork, dünyanın en sürdürülebilir şirketlerinden biri olarak görülen küresel hijyen ve sağlık şirketi Essity’nin bir parçasıdır. Sürdürülebilirliği, en büyük etkiyi yaratabileceğimiz alanlara odaklanarak iş stratejimizin merkezine yerleştirdik ve yüksek yaşam standardı, sürdürülebilir tüketim ve döngüsel bir topluma katkıda bulunma önceliğiyle yüksek hedefler belirledik. 

Sürdürülebilirlik için gelecek planları yapıyoruz

Yenilikçi ve sürdürülebilir hijyen çözümlerimizin, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne daha hızlı ulaşmaya nasıl katkıda bulunduğunu keşfedin.

Daha az ile daha çoğunu elde etme

Tork’ta müşterilerimize Daha Azdan Daha Çoğunu elde etmek için yardımcı olan ürünler ve çözümler geliştirmeyi ilke edindik. Bizim için bu, tüm değer zinciri boyunca ürünleri nasıl tasarladığımızı ve ürettiğimizi değiştirmek anlamına gelir. 

Esenlik

Hijyen, sağlık ve esenlik birbirleriyle yakından ilgilidir. İş yerinizde geliştirilmiş hijyene yatırım yaparak, önemsediğinizi gösterebilir ve daha sağlıklı, daha az devamsızlık yapan personel ve daha memnun müşteriler ve ziyaretçilerin faydasını görebilirsiniz. Tork’ta hedefimiz, herkes için hijyen standartlarının yükseltilmesi ve işyerinde esenliğin iyileştirilmesidir. İşleyen bir kurum için esenliğin vazgeçilmez olduğunu biliyoruz.

Biliyor muydunuz?

Ambalajlarımızın %90’ı geri dönüştürülebilir kağıt veya karton gibi yenilenebilir kaynaklardan elde edilmektedir.

Döngüsellik

Tork’ta, döngüsellik işimizi nasıl yaptığımızı yeniden düşünmek, kaynakları daha etkili bir biçimde kullanmak ve atıkları azaltmak anlamına gelir. Hedefimiz, döngüsel bir topluma uygun ürün ve hizmetler tasarlamaktır. Bizimle hemfikir şirketlerle işbirliği yaparak, Profesyonel Hijyende döngüyü tamamlıyoruz.


Profesyonel Hijyeni çizgiselden döngüsele dönüştürmeye öncülük ediyoruz. yeni iş modellerinin, kaynakların sorumlu bir şekilde kullanılmasını, “tasarla, azalt, yeniden kullan ve geri döndür” mantığı ile ele almasını, atıkların yeni kaynaklara dönüşmesini gerektirir.

Sürdürülebilirlik broşürünün küçük resmi
Broşürümüzü okuyun

İşletmeniz için sürdürülebilir hijyen çözümleri

Referanslar

1Tork Universal Z Katlı Havlu ile karşılaştırıldığında
2Uzun katlanır peçeteyle karşılaştırılan masa üstü dispenserdeki 1 katlı peçete (Tork dispenser: 1TBS ve Tork peçete: D3052B