Tork Xpressnap®

Tork Xpressnap operasyonel verimliliği amaçlayan yemek hizmetleri firmaları için ideal bir peçete sistemidir. Gerçekten her seferinde tek peçete verme özelliği ile bu sistem peçete tüketimini en azından %25 oranında azaltır, garantili*

Why you should fix what isn’t broken

Do you lose sleep over unhygienic loose piles of napkins? Or the time spent handing napkins out? We didn’t think so. But that doesn't mean things can’t be improved. Tork Xpressnap® is an efficient, high quality napkin dispenser system that adds to your guest experience.

Xpressnap tek peçete. Every time™

Yemek hizmetleri kuruluşlarının taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Tork Xpressnap, gelişmiş operasyonel verimlilik, rahatlık ve atık azaltımı sağlar. Zaman, para ve emekten tasarruf sağlar böylece konuklarınız ile ilgilenip en iyi yaptığınız işe odaklanabilirsiniz.

 • Hizmet verimliliğini geliştirme

  İşçilik ücretleri artıyor. En geniş yelpazede sunulan ödüllü peçete dispenser modelleri ve bu amaçla tasarlanmış yedek ürünler ile Tork Xpressnap, peçete tüketimini kontrol altına alırken ve çalışanların görevlerini azaltırken, kuruluşunuzun ihtiyaclarını karşılamanızı kolaylaştırır.

 • Mesajızı Güçlendirin

  Konuklarınızın dikkatini çekmek zor olabilir; Tork Xpressnap peçete yedekleri ve dispenserleri ile mesajınızı iletebilir ve sonuca varabilirsiniz. Restoran müşterilerinin %75'inin peçeteler üzerindeki özel baskıları fark ettiğini ve %71'inin mesajları kısmen hatırladığını biliyor muydunuz? Ve peçete kullananların %33'ünün Ad-a-Glance tanıtım mesajını fark ettiklerini ve %10'unun mesajdaki teklifi kullandıklarını da biliyor muydunuz? 

 • Çevresel hikâyenizi güçlendirin

  Konukların beklentilerindeki değişim sürüyor. Artık amaçladıkları hayat tarzını destekleyecek sağlıklı, sürdürülebilir ürünler arıyorlar. Tork Xpressnap, gelir-gider tablonuzdan ödün vermeden bu beklentileri karşılayabilir. %100 geri dönüştürülmüş veya FSC sertifikalı saf selülöz yedeklerden oluşan geniş ürün yelpazesinden seçiminizi yapın.

Disribütörünüzden Tork Xpressnap alın

Tercih ettiğiniz distribütörünüzü ve hangi Xpressnap ürünü ile ilgilendirdiğinizi bize söyleyin, gerisini biz hallederiz.

Şimdi başlayın

Bizimle iletişime geçin

Lütfen adınızı girin
Lütfen soyadı girin
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin
Lütfen şirket adı giriniz
Lütfen telefon giriniz
Lütfen mesajınızı girin
500  
Lütfen recaptcha'yı doldurunuz
Bu form iletişim bilgilerinizi ister, böylece sorgunuza e-posta ile yanıt verebiliriz. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve yöneteceğimiz hakkında ayrıntılı bir açıklama için kullanım şartlarımıza ve gizlilik politikamıza bakın.
Kişisel veriler ve kullanım şartları ile ilgili bilgileri okudunuz.
Tork ürünleri ve hizmetleri hakkında size özel teklifler ve haberler göndermeyi çok isteriz. Bilgilerinizi sağlayarak e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeyi kabul edersiniz. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve yöneteceğimiz hakkında ayrıntılı bir açıklama için kullanım şartlarımıza ve gizlilik politikamıza bakın.

Teşekkür ederiz, mesajınızı aldık ve kısa sürede sizin ile bağlantıya geçeceğiz

Kapat

Information

Essity, Kişisel Bakım (Bebek Bakım, Kadın Bakım, İnkontinans Ürünleri ve Medikal Çözümler), Temizlik Kağıdı ve Profesyonel Hijyen ürün ve çözümleri geliştiren, üreten, satışını yapan dünya çapında lider bir hijyen ve sağlık firmasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.essity.com adresinde yer alan web sitemizi ziyaret ediniz. 

Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Çerez Bilgisi


Contact

Essity Turkey Hijyen Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
Kuriş Kule İş Merkezi, Cevizli Mah.
D-100 Güney Yan Yol Cad. No 2, K:9
34953 Kartal / Istanbul / Turkey

 
Phone: +90 216 560 13 00
Email address: tork.turkey@essity.com

Follow us

YouTube-social-squircle_red_128px.png                                                                                                                                                                                                                                        Tork Pinterest logo.png                                                                                                                                                                                                                                               linkedin logo.png