Daha kaliteli temizlik. İş yerinde daha fazla memnuniyet.

Daha kaliteli temizlik. İş yerinde daha fazla memnuniyet.

Temizlik ve hijyen için ayrılan bütçe ve kaynaklar artık daha kısıtlı. Temizlik verimliliğini artıran ürün ve hizmetleriyle Tork, farklı alanların temizliği için zaman kazandırarak şikayetleri azaltmanıza yardımcı olur.  

Şikayet Azaltıcı

Sektör verilerine ilişkin bilginizi sınayın ve şikayetleri azaltmanıza yardımcı olacak hijyen çözümleri hakkında bilgi edinin. Testi hemen yapın!
Buradan başlayın
Şikayet Azaltıcı testinin başlangıç ekranı

Hijyen uzmanımızla konuşun

Hemen bir telefon görüşmesi için rezervasyon yapın ve daha iyi temizlik kalitesinin nasıl daha yüksek iş yeri memnuniyeti sağladığını öğrenin.

Yasal bildirimler

 
Mart 2021 tarihinde Avrupa ve Kuzey Amerika’daki mevcut 34 Tork Vision Temizlik müşterisi ile gerçekleştirilen anketin sonuçlarına dayanmaktadır. Tork Vision Temizlik daha önce Tork EasyCube olarak biliniyordu.

** Statista: Ofis binası şikayetleri, 2017-2021 ortalaması, Kuzey Amerika’da 185 katılımcı, bina hizmeti yüklenicileri ve ticari temizlik hizmeti sağlayıcısı   

*** Haziran 2022 Behaviorally - Kuzey Amerika ve Avrupa’da 600’den fazla katılımcıyla yürütülen nitel ve nicel ofis segmenti araştırması

**** Tork Vision Temizlik kurulumu öncesinde ve sonrasında dispenser kontrolleri ile ilgili 6 aylık müşteri ölçümleri ve geri bildirimlerinin karşılaştırmasına dayanır (Haziran-Aralık 2019 döneminde). Tork Vision Temizlik’e bağlı 16 tesiste ölçülmüştür, her bir dispenser kontrolü yaklaşık 20 saniye alır.

***** Tork Vision Temizlik dispenserleri, kullanımda olduğu sürenin %99’unda doludur. Haziran-Aralık 2019 döneminde yaklaşık 13.000 adet bağlı dispenser üzerinden ölçülmüştür. Ölçümde, dispenserlerin bir ay içinde boş durumda olduğu süre ile aylık toplam süre kıyaslanmıştır. 

****** Tork PeakServe Sürekli Havlu Dispenseri: Avrupa’daki rakiplerin en uzun rulo havlusuyla kıyaslandığında pazardaki en yüksek kapasiteli dispenser. Tork H2 Universal 150299 ürünü ve Z katlı havlu dispenseri 552000 ile karşılaştırıldığında, yeniden doluma kadar 600 kişiye daha hizmet verebilir.