551000_shopping.jpg

Lavabo Alanı

Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza ilgi göstermek, yüksek kaliteli lavabo alanı serimiz ile kolaydır. Tüm tavsiyeler, işteki ihtiyaçlarınızın önceliğine göre düzenlenmiştir. Güvenilir ve test edilmiş seçeneklerimiz size kolayca seçme imkanı verir. Tavsiyelerimizi aşağıdaki gibi gruplandırdık:

Lavabo alanlarınız için temel ihtiyaçlarınız nedir?

Hijyen hassasiyeti

İş yerinizde çapraz-bulaşma riskini azaltmak çok önemlidir. Cilde dost sabunlarımız, cilt losyonlarımız, dezenfektanlarımız ve yumuşak kağıt havlularımız herkesi mikroplardan korurken, ellerini sık sık yıkayanların da ellerinin korunmasına yardımcı olur. Eksiksiz el hijyeni serimiz içinde zarif görünümlü, temassız kullanılan otomatik dispenserler de bulunmaktadır. Bunlar mikropların yayılmasının azaltılmasına daha çok yardımcı olur ve buna uyumu özendirir.
Önerilerimiz

Çarpıcı tarz serisi

İnsanlar lavabo alanınızı gördükten sonra bundan bahsediyorsa, çarpıcı bir tasarımınız olmalı. Tarzınızı her ortama yansıtmak ve kalıcı bir etki bırakmak istiyor musunuz? Çarpıcı Tarz Lavabo Alanları ürünlerimiz, lüks lavaboların yüksek kaliteli malzeme ve imaj rötuşunu tamamlar, böylece mükemmel bir tasarım tüm göz alıcılığıyla ortaya çıkar. Müşterilerinize olağandışı özen burada başlar.
Önerilerimiz

Vazgeçilmezler

Eğer bir çok kullanıcının hızla girip çıktığı, uygun maliyetli ve bakımı kolay lavabo alanları gerekiyorsa, -dayanıklı hijyenik sistemler de dahil- doğru bileşenler vazgeçilmezdir. Her seferinde tek yaprak kağıt veren havlu ve tuvalet kağıdı dispenserleri tüketimi denetlemenize yardımcı olur. Üstelik, yüksek kapasiteli sabun ve kağıt içerik ürünlerimiz, temizlik ve bakım için ekstra kaynak ayırmanıza gerek bırakmaksızın, düzenli servis sunmanıza yardımcı olur.
Önerilerimiz

Değer Katan Lavabo Alanları Serisi

Eğer kullanıcıların yalnızca temel ihtiyaçlarının karşılanmasının ötesinde onlara daha konforlu bir ortam sunmak istiyorsanız, Tork Değer Katan Lavabo Alanları Serisi'nde ihtiyacınız olan her şey mevcut. Yumuşak ve konforlu kağıt havlularımızdan, nemlendirici cilt losyonumuza kadar olan eksiksiz ürün serimizle, ziyaretçileriniz onların çeşitli ihtiyaçları için sağladığınız ekstra özeni ve itinayı takdirle karşılayacaktır.
Önerilerimiz