Foodservice_Washroom_original.png

Çarpıcı tarz serisi

İnsanlar lavabo alanınızı gördükten sonra bundan bahsediyorsa, çarpıcı bir tasarımınız olmalı. Tarzınızı her ortama yansıtmak ve kalıcı bir etki bırakmak istiyor musunuz? Çarpıcı Tarz Lavabo Alanları ürünlerimiz, lüks lavaboların yüksek kaliteli malzeme ve imaj rötuşunu tamamlar, böylece mükemmel bir tasarım tüm göz alıcılığıyla ortaya çıkar. Müşterilerinize olağandışı özen burada başlar.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Önemli bir etki yaratmak istiyorsanız her türlü ayrıntı önemlidir. QuickDry(TM) özeliğine sahip Tork Premium ekstra yumuşak kağıt havlularımız ile konuklarınız şımartıldıklarını hissedecekler. Cömert boyutları, yumuşaklığı ve hızlı emiciliği ile kağıtlarımız lüks bir dokunuş katar. Zarif Tork Xpress™ Z Katlamalı Kağıt Havlu Dispenseri bu üst düzey deneyimi tamamlar. İnce, zarif yapısı ile "Image Line" Aluminyum serimizde de mevcuttur ve lavabo alanınıza hiç eskimeyen bir güzellik ekler.

Tork Xpress® Z Katlı Havlu Dispenseri

Tork Xpress® Z Katlı ...

Ürün : 460004

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Doğru izlenimi bırakmanız için Tork Ekstra Yumuşak tuvalet kağıdı kalitemizi tavsiye ediyoruz. Modern hatlara ve bütünsel uyuma sahip bir tasarım için Tork Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı Dispenserimizi kullanın. Yüksek kapasitesi sayesinde konuklarınız asla kağıtsız kalmazlar.

Tork Mini Jumbo Tuvalet Kâğıdı Dispenseri

Tork Mini Jumbo Tuval...

Ürün : 460006

Hava temizleme


Tavsiye edilen ürünler

İlk izlenim fark yaratır. Lavabo alanınızı ziyaret edenleri hoş kokulu Tork Citrus Ortam Kokumuz ile karşılayın. Özel olarak formüle edilmiş, yüksek kaliteli fragmatik kokusu, Tork Ortam Kokusu Sprey Dispenserimiz ile sessizce yayılır. Kötü kokuları nötürleştirerek uzun süreli bir tazelik sunar ve her anlamda hoş bir lavabo alanı deneyimi sağlamanıza yardımcı olur.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Yüksek kapasiteli, 40Litre, Tork Aluminyum Çöp Kovası ile ortam görünümünü bütünleyin ve lavabo alanınızın konforunu artırın Çöpleri ortadan kaldırır ve daha hoş bir ortam yaratır. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşetleri ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır.

Tork Çöp Kovası 50 Litre

Tork Çöp Kovası 50 Litre

Ürün : 460011

Sıhhi atık çöp kovası


Tavsiye edilen ürünler

Diğer dispenserlerimiz ile aynı tasarıma sahip bir Tork Sıhhi Atık Çöp Kovası da mevcuttur. Tork Sıhhi Atık Çöp Kovasının özel poşetlerinin çıkarılması ve değiştirilmesi kolaydır, temizlik işlerini basitleştirir.

Tork 5L Çöp Kovası

Tork 5L Çöp Kovası

Ürün : 564008