Washroom 2.tif

Değer Katan Lavabo Alanları Serisi

Eğer kullanıcıların yalnızca temel ihtiyaçlarının karşılanmasının ötesinde onlara daha konforlu bir ortam sunmak istiyorsanız, Tork Değer Katan Lavabo Alanları Serisi'nde ihtiyacınız olan her şey mevcut. Yumuşak ve konforlu kağıt havlularımızdan, nemlendirici cilt losyonumuza kadar olan eksiksiz ürün serimizle, ziyaretçileriniz onların çeşitli ihtiyaçları için sağladığınız ekstra özeni ve itinayı takdirle karşılayacaktır.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Farklı ihtiyaçları olan ziyaretçileriniz Tork Advance yumuşak kağıt havluları takdir edecektir. Bu yumuşak, konforlu havlular elleri hızla kurulamanın yanında giysinize dökülmüş bir sos veya yağ damlasını ovalayarak silmek için bile kullanabileceğiniz kadar güçlüdür. Tork Matic™ rulo kağıt havlu dispenseri ile birlikte kullanıldığında; yüksek kapasitesi ile müşterilerinizi hiç havlusuz bırakmayacak, sorunsuz, iyi tasarlanmış bir sisteminiz olacak. Dahası, 
her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliğiyle tüketimi denetler ve israfı azaltır.

Tork Matic® Havlu Kâğıt Rulosu Dispenseri Beyaz

Tork Matic® Havlu Kâğ...

Ürün : 551000

Tork Matic® Yumuşak Havlu Kâğıt Rulosu Premium

Tork Matic® Yumuşak H...

Ürün : 290016

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Tork Ekstra Mild Köpük Sabunumuz ile ziyaretçilerinize konforlu ve nemlendirici bir el yıkama sunun. Parfüm ve renklendirici içermeyen Premium formülü cilt tahrişlerini ve alerjik reaksiyon riskini azaltır. Ve yumuşak butonlu Tork Köpük Sabun Dispenseri ile el yıkamak herkes için kolaydır. İsveç Romatizma Derneği, Tork yumuşak butonlu dispenserlerin kullanımının romatizmalılar için de kolay olduğunu onaylamaktadır.

Tork Köpük Sabun Dispenseri

Tork Köpük Sabun Disp...

Ürün : 561500

Duş jeli


Tavsiye edilen ürünler

Etrafa dağılmış boş şişeler olmadan tam bir duş bakımı için Tork Saç &  Vücut Şampuanı ürünümüz ikisi bir arada ideal bir çözümdür. Hafif ve hoş parfümü, zengin ve kremsi köpürüşü ile tazelik ve temizlik hissi uyandırır. Yumuşak butonlu Tork Saç ve Vücut Şampuanı Dispenserimiz duşta kullanımı kolaylaştırır. İsveç Romatizma Derneği, Tork yumuşak butonlu dispenserlerin kullanımının romatizmalılar için de kolay olduğunu onaylamaktadır.

Tork Mini Sıvı Sabun Dispenseri

Tork Mini Sıvı Sabun ...

Ürün : 561000

Tork Saç ve Vücut İçin Mini Sıvı Sabun

Tork Saç ve Vücut İçi...

Ürün : 420602

Losyon


Tavsiye edilen ürünler

Tork Parfümsüz El & Vücut Losyonumuz ile bir parça ekstra konfor ekleyin. Zengin formülü takviye edici nemlendiriciler ve doğal E vitamini içerir. Normal, kuru ve hassas ciltleri rahatlatmak ve korumak için idealdir. Yumuşak butonlu Tork Cilt Bakımı Dispenserimiz ile kullanın; herkes hatta elleri fazla güçlü olmayan kişiler bile, sizin cilt bakımı sunumunuzun tadını çıkarabilir. İsveç Romatizma Derneği, Tork yumuaşk butonlu dispenserlerin kullanımının romatizmalılar için de kolay olduğunu onaylamaktadır.

Tork Mini Sıvı Sabun Dispenseri

Tork Mini Sıvı Sabun ...

Ürün : 561000

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork Çift Rulo Sistemli Tuvalet kağıdı dispenserimiz ile yumuşak tuvalet kağıdı her zaman elinizin altındadır, hem de misafirleriniz hiç kağıtsız kalmadan. Dispenser sistemi içinde biri bitince diğeri otomatik devreye giren iki adet 100'er metrelik Tork Advanced tuvalet kağıdı rulosu bulunur Biten rulonun orta karton borusu dispenserin içinde kalır, ortam düzeni çöpten korunur.

Tork İkiz Orta Boy Tuvalet Kâğıdı Dispenseri

Tork İkiz Orta Boy Tu...

Ürün : 557500

Tork Yumuşak Orta Boy Tuvalet Kâğıdı Premium

Tork Yumuşak Orta Boy...

Ürün : 127520

Hava temizliği


Tavsiye edilen ürünler

Tork Citrus Ortam Kokumuzun her ziyaretçiye hoş bir lavabo alanı deneyimi sunan hoş, taze bir kokusu vardır. Bu yüksek kaliteli fragmatik koku, kötü kokuları nötrleştirerek ortama uzun süreli bir tazelik katmak için özel olarak formüle edilmiştir. Tork Ortam Kokusu Spreyi Dispenseri ile birlikte, her konuğunuzu her seferinde narenciye tazeliği sunarak karşılar.

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Yüksek kapasiteli, 50Litre, Tork Elevation Serisi Çöp Kovası ile ortam görünümünü bütünleyin ve lavabo alanınızın konforunu arttırın. Çöpleri ortadan kaldırır ve göz alıcı tasarımı ile daha hoş bir ortam sunar. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır. Aynı tasarıma sahip bir Tork Sıhhi Çöp Kovası da mevcuttur.

Tork 50L Çöp Kovası

Tork 50L Çöp Kovası

Ürün : 563000

Kutu mendil


Tavsiye edilen ürünler

Ekstra konfor ve rahatlık sunarak konuklarınızın gayet iyi ağırlandıklarını hissetmelerini sağlayın. Örneğin, duvara monte edilerek ya da masa üstünde kullanılan, zarif Tork Kutu Mendil Dispenseri ve içindeki ekstra yumuşak Tork mendiller misafirleriniz için her zaman iyi bir karşılamadır.

Tork Ekstra Yumuşak Kutu Mendil Premium

Tork Ekstra Yumuşak K...

Ürün : 140280

Klozet kapak temizleyicisi


Tavsiye edilen ürün

Ekstra hijyen arayan konuklarınız için Tork Klozet Kapağı Temizleyicisi ürünümüz mevcuttur.

Tork Mini Sıvı Sabun Dispenseri

Tork Mini Sıvı Sabun ...

Ürün : 561000