Hygiene.tif

Hijyen hassasiyeti

İş yerinizde çapraz-bulaşma riskini azaltmak çok önemlidir. Cilde dost sabunlarımız, cilt losyonlarımız, dezenfektanlarımız ve yumuşak kağıt havlularımız herkesi mikroplardan korurken, ellerini sık sık yıkayanların da ellerinin korunmasına yardımcı olur. Eksiksiz el hijyeni serimiz içinde zarif görünümlü, temassız kullanılan otomatik dispenserler de bulunmaktadır. Bunlar mikropların yayılmasının azaltılmasına daha çok yardımcı olur ve buna uyumu özendirir.

Kağıt Havlular


Tavsiye edilen ürünler

Sık sık el yıkama hassas bir el bakımını gerektirir. Tork Matic® Yumuşak kağıt havlu ruloları iyi hissettirir ve elleri hızla kurular. Her seferinde tek yaprak kağıt veren Intuition™ Sensörlü Tork Matic® dispenserimiz ile kağıt havlu hijyen açısından güvenli biçimde alınır, yalnızca kullanacağınız kağıda dokunursunuz. Havlu ve dispenser ürünlerimizin birlikte kullanımı hijyeni hızla ve etkili biçimde sağlamanıza yardımcı olur, böylece diğer işlere ayırmak için daha fazla zamanınız kalır.

Tork Matic® Havlu Kâğıt Rulosu Dispenseri - Intuition™ Sensörlü Beyaz

Tork Matic® Havlu Kâğ...

Ürün : 551100

Tork Matic® Yumuşak Havlu Kâğıt Rulosu Premium

Tork Matic® Yumuşak H...

Ürün : 290016

Sabun


Tavsiye edilen ürünler

Köpük sabunumuz el yıkamayı ve dezenfekte etmeyi bir arada sunar. Sık kullanıma uygundur, el kurumalarını önlemek için parfüm ve renklendirici içermeyen, özgün düşük alkollü formülü ile ekstra hijyenik bir sabundur Cildin tahriş olmasını ve alerjik reaksiyonları azaltır. Temassız kullanılan sensörlü dispenseri ve vakumlu içerik ürünleri ile hijyen sağlanır ve çapraz bulaşma en aza indirilebilir.

Tork Köpük Sabun Dispenseri - Intuition™ sensörlü

Tork Köpük Sabun Disp...

Ürün : 561600

El dezenfektanı


Tavsiye edilen ürünler

Tork Alkojel dezenfektanımız ile dezenfekte edin ve nemlendirin. Cildi korumaya yardımcı nemlendirici ile elleri su gerektirmeden hızla arındırır. Dirsek kullanımlı dispenseri ile çapraz bulaşma riskini azaltır.

Tork Sıvı Sabun Dispenseri - Manivela Kollu

Tork Sıvı Sabun Dispe...

Ürün : 560100

Tuvalet kağıdı


Tavsiye edilen ürünler

Tork SmartOne® ürünümüz kullanımda hijyeni geliştirir ve %40'a varan oranda tasarruf sağlar. Her seferinde tek yaprak kağıt verme özelliği ile yalnızca kullandığınız kağıda dokunursunuz ve tüketim azalır. Dış etkilere dayanıklı dispenserlerimiz aynı zamanda içindeki ruloyu da tam olarak korur. Sorunsuz hijyen için kaliteli Tork Advanced temizlik kağıdımız ile yeniden doldurun.

Tork SmartOne® Mini Tuvalet Kâğıdı

Tork SmartOne® Mini T...

Ürün : 472193

Çöp Kovası


Tavsiye edilen ürünler

Temizlenmesi kolay, yüksek kapasiteli Tork 50 Litre Çöp Kovamız ile doğru hijyeni hızla sağlayabilirsiniz. Daha iyi bir hijyen için akıllı kapağı çöpü saklar. Temizlenmesi, boşaltılması ve dayanıklı, güvenilir Tork Çöp Kovası Poşeti ile yeniden kullanıma hazırlanması kolaydır.

Tork 50L Çöp Kovası

Tork 50L Çöp Kovası

Ürün : 563000

Sıhhi çöp kovası


Tavsiye edilen ürünler

Diğer dispenserlerimiz ile aynı tasarımda bir Tork Sıhhi Çöp Kovası da mevcuttur. Tork Sıhhi Çöp Kovasının özel poşetlerinin çıkarılması ve değiştirilmesi kolay olup, temizlik işlerini basitleştirir.

Tork 5L Çöp Kovası

Tork 5L Çöp Kovası

Ürün : 564000

Klozet Kapağı Temizleyicisi


Tavsiye edilen ürün

Ekstra hijyen arayan konuklarınız için Tork Klozet Kapağı Temizleyicisi ürünümüz mevcuttur.

Tork Mini Sıvı Sabun Dispenseri

Tork Mini Sıvı Sabun ...

Ürün : 561000

Klozet kapak örtüleri


Tavsiye edilen ürünler

Suda eriyen Tork Klozet Kapak Örtüsü ile hijyeni artırıp ekstra koruma sağlayın. Duvara monte edilen klozet kapak örtüsü dispenseri incedir, böylece her lavabo alanına uyar.

Tork Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri

Tork Klozet Kapak Ört...

Ürün : 344080